»RSS Benchmark sajt

Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 2345678910 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 76 do 90 od ukupno 153

Tema: Honor forum - zvanična podrška proizvođača

Member Avatar korisnika Srle22
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        638
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD FX 8350 LC-CC-120
        • MoBo: ASUS M5A97 EVO R2.0
        • RAM: 4X4GB Kingston 1333MHz
        • VGA: ASUS nVidia GeForce GTX 1050
        • MON: Samsung SyncMaster S22B300N
        • HDD: SSD Crucial MX100-256GB; Seagate Baracuda 2TB
        • OPT: Samsung DVD/RW
        • Case: Fractal Design Define R4; PSU CHIEFTEC CTG-600-80P 600W Full A-80 series
        • SND: No name zvucnici
        • TV: LG 37" lf 2510
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Tastatura Logitech wireless illuminated K800; Mis Logitech G700s
      3. Hvala,
        iscekujemo ga sa nestrpljenjem.

Moderated
        Na forumu od
        Mar 2018
        Poruka
        1
        Kupio sam Honor 9 pre tri dana, preko Telenora. Za taj model sam se odlučio najviše zbog odličnih iskustava sa modelom Honor 7 koji sam koristio dve godine...
        Ne radi mi "autorotate" opcija. naravno, proverio sam da li je uključena... Da li se ovo često pojavljuje kao problem kod ovog modela? Čini mi se da sam video po netu da se sa 8com dešavalo... Da li je to softwerski problem? Zeleo bih da izbegnem slanje uradjaja u servis ako je moguće, tim pre što ne izgleda kao hardwerski problem nego bug? Da li će možda predstojeći update operativnog sistema da otkloni ovaj bug?

Hvala unapred na konstruktivnom odgovoru koji podrazumeva više od "vratite telefon na fabrička podešavanja / hard reset" i ostalih zahvata koji u 99% slučajeva nemaju efekat sem po nerve

Vendor official support Avatar korisnika Honor Srbija
        Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        50
        Citat Citiram korisnika: DilanDog Pogledaj poruku
        Kupio sam Honor 9 pre tri dana, preko Telenora. Za taj model sam se odlučio najviše zbog odličnih iskustava sa modelom Honor 7 koji sam koristio dve godine...
        Ne radi mi "autorotate" opcija. naravno, proverio sam da li je uključena... Da li se ovo često pojavljuje kao problem kod ovog modela? Čini mi se da sam video po netu da se sa 8com dešavalo... Da li je to softwerski problem? Zeleo bih da izbegnem slanje uradjaja u servis ako je moguće, tim pre što ne izgleda kao hardwerski problem nego bug? Da li će možda predstojeći update operativnog sistema da otkloni ovaj bug?

Hvala unapred na konstruktivnom odgovoru koji podrazumeva više od "vratite telefon na fabrička podešavanja / hard reset" i ostalih zahvata koji u 99% slučajeva nemaju efekat sem po nerve
        Ćao DilanDog,

znamo da možda naši predlozi rešenja nisu uvek najpopularniji ali dajemo rešenja koja su se u praksi pokazala najdelotvornija
        Bug u softveru ne postoji jer bi u tom slučaju svi uređaji sa tom verzijom softvera imali identičan problem. Kao što si i pretpostavio jeste prvi predlog rešenja data factory reset. Naravno, iskoristi mogućnost backup-restore opcije preko SD kartice i na taj način ti proces vraćanja na fabrička podešavanja neće uticati na podatke i podešavanja.
        Ukoliko to ne pomogne, sledeća opcija koja takođe nije popularna je servis. Ukoliko bude potrebno da se telefon šalje na servis, možeš nam pisati pa da se dogovorimo sa njima da se telefon pregleda po prioritetu.

Pozdrav
        Honor Srbija

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2018
        Poruka
        2
        Honor 8 lite ima problem sa auto regulacijom pozadinskog osvetljenja.
        Problem je nastao kada sam uradio zadnji update.

Pozdrav

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Vendor official support Avatar korisnika Honor Srbija
        Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        50
        Citat Citiram korisnika: dejan.stanic84 Pogledaj poruku
        Honor 8 lite ima problem sa auto regulacijom pozadinskog osvetljenja.
        Problem je nastao kada sam uradio zadnji update.

Pozdrav

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Ćao Dejane,

da li si probao da nakon update-a uradiš data factory reset? Koja je verzija softvera (build number) sada u tvom telefonu?

Pozdrav
        Honor Srbija

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2018
        Poruka
        2
        C432B189 verzija softvera.
        Sa resetom je probano i nije dalo rezultate.
        Pozdrav

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        3
        Citat Citiram korisnika: Honor Srbija Pogledaj poruku
        Ćao rocky4,

u prethodnom postu smo naveli da je naš savet da se informacije sa stranih foruma uzimaju sa dozom rezerve jer verzije softvera za Srbiju ili bilo koju drugu zemlju ne moraju da budu iste i zasebno se testiraju.
        Da li si nakon update-a probao da uradiš backup a potom data factory reset? Može da se desi da je prilikom update-a došlo do greške i u takvim situacijama vraćanje na fabrička podešavanja može da reši problem.
        Ukoliko to ne pomogne, sledeća opcija je odlazak u servis. Sam softver za Srbiju je puštanja testiran i na njemu nije uočen problem koji si naveo.
        Javi nam ishod i da li možemo još nekako da pomognemo

Pozdrav
        Honor Srbija
        Napokon sam uspeo da rešim problem i to preko Honor-Personal Center foruma. Uradio sam Wipe cache partition i GPS je ponovo počeo da radi. Click image for larger version. 

Name:	2018-03-23_172104.png 
Views:	107 
Size:	18,9 KB 
ID:	248458

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.605
      11. Moja mašina
        • CPU: Intel G4560
        • RAM: 12 gb DDR4
        • VGA: RX 460
      12. Jedno pitanje za vas.
        Krajem maja,pocetkom juna mi istice ugovor u telenoru i hteo bi opet neki mob kod njih uzeti da bude opet vasa marka posto sam sa sadasnjim Honor 5x zadovoljan i to 2 komada.
        E,sad mi se svidja neki u rangu mate 10 lite,pa me zanima posto sigurno taj mate nece biti za 2 meseca u ponudi,jel se ocekuje neki slican njemu po specifikaciji tad?
        Cini mi se da stize p20 lite,ali koliko videh ima nesto slabiju specifikaciju od mate,a voleo bi ili isti ili jaci da bude od tog mate 10 lite.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.605
      14. Moja mašina
        • CPU: Intel G4560
        • RAM: 12 gb DDR4
        • VGA: RX 460
      15. Izgleda da je to to za Huawei podrsku...nema vise

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        12
        Cao,

kako mogu da proverim koliko sam pricao ( odlazni i dolazni pozivi) da li mozda ima neka aplikacija, posto ne mogu da nadjem na uredjaju(honor 8 dual sim)?

Member Avatar korisnika Rale45
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        478
      18. Moja mašina
        • CPU: I5 7600 + Artic Cooling Freezer Xtreme Rev. 2
        • MoBo: Asus Z270-K
        • RAM: 2x4GB Kingston HyperX 2400
        • VGA: MSI 1050Ti
        • MON: Dell 23''
        • HDD: Samsung 850, Seagate 1TB
        • OPT: Optiarc 7200S
        • Case: ThermalTake V4, Cooler Master 750W
        • SND: Int
      19. Citat Citiram korisnika: DZOSUA Pogledaj poruku
        Izgleda da je to to za Huawei podrsku...nema vise

Izgleda da Honor ipak nije drugačiji...

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        2
        Ja imam Honor V9, na internacionalnom trzistu poznatiji pod nazivom Honor 8 Pro. S obzirom da sam Honor kupio u Kini, imam kineski softver gde sam sam integrisao Google service u potpunosti. Medjutim, iako mi je telefon na engleskom, mnoge stvari su i dalje na kineskom. Model mog telefona je DUK-TL30 (u poredjenju sa blizancem Honor 8 Pro - DUK-L09). Ono sto mene zanima je - da li postoji internacionalni firmware rom za Honor V9? Ako postoji, da li neko moze da mi okaci pun naziv tog firmware-a? Ili da li je moguce da se firmware sa Honor 8 Pro stavi na Honor V9, posto govorim o telefonima koji su u potpunosti isti, samo im je naziv razlicit? Unapred hvala!

Moderated
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        2
        Pozdrav,

imam jedno "nezgodno" pitanje ali nadam se da cete mi iskreno odgovoriti (jer na kraju oba telefona su serije Huawei )

vec dugo se dvoumim izmedju kupovine Honor 8 lite i p10 lite, te sam gledao dosta usporedbe i na kraju nisam uspio sam da dodjem do zakljucka.

Da li bi mogli da ukratko usporedite neke prednosti i mane ova dva telefona. Vidim da su cijenom priblizni, a i performansama.

Member Avatar korisnika isnogood
        Na forumu od
        Jul 2003
        Poruka
        2.008
      23. Moja mašina
        • CPU: i7-5820K
        • MoBo: GA-X99-UD4
        • RAM: 48GB DDR4
        • VGA: GTX 1060 3GB
        • MON: 2x DELL P2414H
        • HDD: samsung 970 evo
        • Case: Thermaltake V51
        • TV: LG 47LB700
      24. Zasto kod nas nema HONOR 10? Zasto ce kod nas cena 50% veca nego u celom svetu ?
        Dark Angel: Ja licno preferiram Zalmanove coolere i sama pomisao da su mi u kucistu daju subjektivno neki lep osecaj Bane87: Kada su ventilatori na LOW, vlada apsolutna tisina.

Member Avatar korisnika Excalibur
        Na forumu od
        Jan 2008
        Poruka
        365
        Citat Citiram korisnika: isnogood Pogledaj poruku
        Zasto kod nas nema HONOR 10? Zasto ce kod nas cena 50% veca nego u celom svetu ?
        Nema, zato sto je tek izasao. Bice.

Sto se tice cene, kao i sve u ovoj pisljivoj drzavi je tako. Ako hocete normalne cene i normalnu drzavu, onda se izlazi na ulice i debele demonstracije, a ne da se sedi kuci u letargiji. Zna se kako se sve resava.

Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 2345678910 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •