»RSS Benchmark sajt

Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 46 do 60 od ukupno 90

Tema: Honor forum - zvanična podrška proizvođača

Vendor official support Avatar korisnika Honor Srbija
        Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        32
        Citat Citiram korisnika: blue moon Pogledaj poruku
        Da li je tacna informacija da ovih dana krece update na Oreo za Honor 8 Pro?

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
        Ćao blue moon,

za Honor 8 Pro uređaje koji su pravljeni za tržiste Srbije se očekuje da se krene sa puštanjem update-a na Android 8 polovinom februara. Važna napomena je da ne dobijaju svi uređaji update istog dana. Od dana kada zvanično bude pušten update do trenutka kada svi uređaji dobiju update prođe i po 40-ak dana. Tako da se ne zabrineš ukoliko ne dobiješ odmah polovinom februara update

Pozdrav
        Honor Srbija

Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        32
        Citat Citiram korisnika: gfx Pogledaj poruku
        Postovani,

Zanima me da li se i kako moze doci do stock KitKat 4.4.2 roma za Honor 4C (EU verzija C432)?

Supruga ima ovaj telefon i on je posle update-a na Marshmallow u konstantnom (za ovu gresku kod 4C se dosta pisalo sirom neta) "insufficient storage available" problemu. Gresku/problem resava ili root (cime ne zelim da se zamajavam) ili vracanje na Android 4.4.2, pa me zanima da li mozete nekako pomoci u ovom slucaju.

Ja trenutno koristim Honor 6, u planu je "upgrade" na 7x ili 8 Pro, i drago mi je sto vidim da jedan tako ozbiljan brend dobija adekvatnu tehnicku podrsku i na nasim prostorima. Sve cestitke i puno uspeha u radu.

Pozdrav

Ćao gfx,

Honor 4C se nije zvanično prodavao u Srbiji pa za taj model nemamo ni jednu verziju softvera jer za Srbiju nije ni rađena. Mali savet sa naše strane je da informacije koje pročitaš na forumima uzmeš sa dozom rezerve jer za svaku zemlju se zasebno testira softver i nije isto ukoliko imaš telefon sa softverom za Srbiju i softverom za neku drugu zemlju.
        Ukoliko želiš, možeš nam poslati IMEI uređaja pa te na osnovu toga možemo uputiti koju korisničku podršku možeš da kontaktiraš.
        Hvala na podršci i drago nam je da si se odlučio baš za Honor

Pozdrav
        Honor Srbija
        Menjao Honor Srbija : 06.02.2018. u 11:18

Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        32
        Citat Citiram korisnika: rocky4 Pogledaj poruku
        Poštovani,
        Imam Honor 8 i nakon poslednjeg sistemskog update-a ne radi GPS. Preko mobilne i WIFI mreže se prikaže trenutna lokacija, ali kada pokrenem bilo koju aplikaciju za navigaciju prikazuje se poruka "Waiting for GPS" (konkretno Here maps i Google maps). Vide sam na stranim forumima da se još vlasnika Honor 8 telefona žali na ovaj problem nakon update-a ali im se niko zvanično nije obratio sa objašnjenjem.
        Pozdrav

Ćao rocky4,

u prethodnom postu smo naveli da je naš savet da se informacije sa stranih foruma uzimaju sa dozom rezerve jer verzije softvera za Srbiju ili bilo koju drugu zemlju ne moraju da budu iste i zasebno se testiraju.
        Da li si nakon update-a probao da uradiš backup a potom data factory reset? Može da se desi da je prilikom update-a došlo do greške i u takvim situacijama vraćanje na fabrička podešavanja može da reši problem.
        Ukoliko to ne pomogne, sledeća opcija je odlazak u servis. Sam softver za Srbiju je puštanja testiran i na njemu nije uočen problem koji si naveo.
        Javi nam ishod i da li možemo još nekako da pomognemo

Pozdrav
        Honor Srbija

Member
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        52
        Pozdrav
        da se malo našalim ova rubrika mi liči na skrivenu kameru ,oduševlen sam da postoji ovako direktna komunikacija sa proizvođačem telfona svaka čast.U kući svi koristimo honor telefone ja 5x sinovi 7 i 8 i td
        prezadovoljni smo sa kvalitetom
        Recitemi dali je planirano za honor 5x update na android 7
        još jednom sve čestitke

Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        32
        Citat Citiram korisnika: Goja Pogledaj poruku
        Pozdrav
        da se malo našalim ova rubrika mi liči na skrivenu kameru ,oduševlen sam da postoji ovako direktna komunikacija sa proizvođačem telfona svaka čast.U kući svi koristimo honor telefone ja 5x sinovi 7 i 8 i td
        prezadovoljni smo sa kvalitetom
        Recitemi dali je planirano za honor 5x update na android 7
        još jednom sve čestitke

Pozdrav Goja,

hvala puno na rečima podrške
        Što se tiče Honora 5X nije planirano da za njega bude pušten Android 7. Ukoliko želiš, možeš nam poslati koju verziju softvera imaš pa da proverimo da li eventualno postoji novija u okviru iste verzije Androida.

Pozdrav
        Honor Srbija

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        23
      7. Moja mašina
        • CPU: AMD FX8320e
        • MoBo: Gigabyte 970A-DS3P
        • RAM: Kingston HyperX Fury 8GB 1866MHz CL10
        • VGA: Gigabyte AMD R7 360 2GB OC
        • MON: Samsung S22C300 1920x1080
        • HDD: Kingston SV300 120GB SSD, Hitachi 1TB
        • INET: Kablovska
      8. Pozdrav,

Koristim Honor 7 lite skoro godinu dana, kupljen u Gigatronu. Softverski je sve sjajno, samo što sam dobio screen bleed sa desne strane duž volume tastera, pa me zanima da li to ulazi u garanciju ili moram da menjam display na svoju ruku?

Hvala
        To accept another day we choose, to give away
        Another piece of life, To forgive is to suffer

Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        32
        Citat Citiram korisnika: Bard Pogledaj poruku
        Pozdrav,

Koristim Honor 7 lite skoro godinu dana, kupljen u Gigatronu. Softverski je sve sjajno, samo što sam dobio screen bleed sa desne strane duž volume tastera, pa me zanima da li to ulazi u garanciju ili moram da menjam display na svoju ruku?

Hvala
        Ćao Bard,

potrebno je da proslediš telefon u servis kako bismo mogli da damo odgovor na to pitanje. Svakako predlažemo da to uradiš jer kad već imaš garanciju, šteta bi bilo da je ne iskoristiš
        Ukoliko proslediš telefon na servis, možeš nam poslati IMEI pa da se dogovorimo sa servisom da se uređaj pregleda po prioritetu.

Pozdrav
        Honor Srbija

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2016
        Poruka
        54
      11. Moja mašina
      12. Pozdravljam inicijativu, konačno neko od zvaničnika da uloži napor i izađe u susret korisnicima (thumbsup)
        Bravo za Honor!

Member
        Na forumu od
        Feb 2003
        Poruka
        456
        Da li ima nekih naznaka da se omoguci RAW opcija za fotografije kod Honor 7X modela?

Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        32
        Citat Citiram korisnika: robikica Pogledaj poruku
        Da li ima nekih naznaka da se omoguci RAW opcija za fotografije kod Honor 7X modela?
        Ćao robikica,

za sada nemamo informaciju da li će RAW format biti omogućen za Honor 7X model.

Pozdrav
        Honor Srbija

Member Avatar korisnika isnogood
        Na forumu od
        Jul 2003
        Poruka
        1.995
      16. Moja mašina
        • CPU: i7-5820K
        • MoBo: GA-X99-UD4
        • RAM: 48GB DDR4
        • VGA: 2x RX470 ASUS STRIX 4GB
        • MON: 2x DELL P2414H
        • HDD: samsung 840 evo
        • Case: Thermaltake V51
        • TV: LG 47LB700
      17. Postovani crkao mi je punjac za huawei p9 punjac zuji i kraj kabela kojinulazi u telefon je pocrneo. Uredjaj je uzet pre godinu dana u VIP-u gde sam upravo i gde kazu da je garancija samo 6 meseci. Pa samo da pitam da li je to stvarno tako.

Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        32
        Citat Citiram korisnika: isnogood Pogledaj poruku
        Postovani crkao mi je punjac za huawei p9 punjac zuji i kraj kabela kojinulazi u telefon je pocrneo. Uredjaj je uzet pre godinu dana u VIP-u gde sam upravo i gde kazu da je garancija samo 6 meseci. Pa samo da pitam da li je to stvarno tako.
        Ćao isnogood,

tako je, garancija na punjač je 6 meseci od kupovine urđaja. Garancija na sam uređaj kao i na bateriju za navedeni uređaj je 24 meseca od datuma kupovine.
        Za sva dodatna pitanja ti stojimo na raspolaganju.

Pozdrav
        Honor Srbija

Member Avatar korisnika desp
        Na forumu od
        Dec 2002
        Poruka
        7.060
      20. Moja mašina
        • CPU: Silver, kockasti
        • MoBo: Mala, crno-silver boje
        • RAM: Zelena, sa crnim kockicama
        • MON: Veeliki, u boju
        • HDD: mali crno-zeleni, 111gb
        • Case: Crno, pravougaono, sa okrugli dugmići i sa sivi izbušeni transformator unutra
        • SND: 2 dugačka i tanka + jedan mali debeli; zvučna tamnobraon sa šarenim rupicama
        • LAP: silver
        • TV: U boju
      21. Znači čovek plati telefon nekoliko stotina eura, da bi uz njega dobio neko smeće od punjača za koje proizvođač ne može da ispoštuje ni minimalnu zakonsku garanciju...
        RN3Pro SE

Member Avatar korisnika Hector Ruiz
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        1.743
      23. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 4670K @ Megahalem
        • MoBo: ASUS MAXIMUS HERO VI
        • RAM: Corsair Vengeance® — 16GB Quad Channel DDR3 Memory Kit
        • VGA: Intel HD4600
        • MON: Samsung P2470H
        • HDD: CRUCIAL MX100 256GB + WD WD1001FALS
        • Case: Corsair 800D @ Seasonic X-850 SS-850KM
        • SND: microlab Solo 6C
        • TV: Samsug P2470H
        • Ostalo: Razer DeathAdder Left-Hand Edition @ OCZ Alchemy Illuminati
      24. Tako je kod svih telefona, šest meseci garancija na punjač. Kod mog Samsunga S7 je godinu dana garancija na bateriju. Ovde je koliko vidim na bateriju dve što je za pohvalu.

Member Avatar korisnika Dakii
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        317
        Citat Citiram korisnika: desp Pogledaj poruku
        Znači čovek plati telefon nekoliko stotina eura, da bi uz njega dobio neko smeće od punjača za koje proizvođač ne može da ispoštuje ni minimalnu zakonsku garanciju...
        Ne mozes nazivati nesto smecem ako od stotine hiljade prodatih jedan se pokvari. Dal je bio i neki pad napona koji je uzrokovao stetu na punjacu...i ko zna jos koji uzrok moze biti, bezobrazan stav, al dobro mlad si naucices da se ponasas.
        Napisao je da je kraj kabla koji ulazi u telefon pocrneo sto znaci da se kabl savijao i doslo je do kratkog spoja, to je cest problem na kablovima, zato ja na svim usb kablovima obmotam malo izolir trake jer kad stavim tel na punjac kabl se tu savija kad visi, ovako malo odmotam izolir trake i nema savijanja, neki stavljaju feder iz olovke.
        Menjao Dakii : 24.02.2018. u 19:51

Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •