Šta je novo?

Preporuka za slučalice

Sympathy Chan

Slavan
Učlanjen(a)
30.10.2011
Poruke
2,187
Poena
240
Seinnheiserke mi umreše danas, pa bih uzeo neke druge i zanimaju me preporuke. Dakle, sa bubicama ili kako se već zove, slušalice za telefon. Radije bih kupio preko kupujemprodajem jer je kod nas izbor užas i plus deru sa cenama. Negde do 2500 din bih platio.

Nisam nikad imao iskustva sa ovom markom, ali sam video da im dosta hvale telefone, odlični specs za baš male pare, pa me zanima da li i slušalice vrede nečemu:
https://www.kupujemprodajem.com/Crne-Slusalice-Xiaomi-Piston-NOVO-53063941-oglas.htm#photoBig

Dakle, ne mislim da li su dobre u poređenju sa slušalicama od 200+ eura, nego u tom cenovnom rangu. Do sad sam uvek kupovao slušalice od oko 2000 din i zadovoljan sam skroz.
 
Poslednja izmena:
To je neka socijalna verzija Pistona koliko vidim, ja ih ne bih uzimao. Možda bi mogle Piston 4 za 2600 din, mada nikad se ne zna da li se radi o originalu ili ne ...
Ili Rock Zircon.
 
Poslednja izmena:
Užasan je izbor kod nas, i dalje se u tehnomaniji prodaju slučalice koje sam kupovao pre 5 godina po istoj ceni. Ove Sennheiser sam ulovio u Bratislavi na popustu za 35 eura, mada iskreno i ne primećujem razliku u kvalitetu između njih (puna cena oko 50 eura) i Pioneer koje sam imao pre toga i platio ih oko 2000 kod nas. I nešto sam gledao i odustao od ovih Xiaomi, nepouzdano je skroz, a plus još koštaju oko 5$ online da se naruče.
 
Nazad
Vrh Dno