Šta je novo?

Pomoc

stefan922

Poštovan
Učlanjen(a)
15.01.2018
Poruke
3
Poena
51
da li moze neko da mi pomogne da dignem ljudski sistem na novom racunaru sledece komponente novo kupljeno sve !
Matična ploča AMD AM4 A320M, 4xD4 2667 SATA3 USB3
Procesor CPU AM4 AMD Ryzen 5 1400, BOX
Takt procesora 3.2GHz
Memorija DDR4 8GB
Kapacitet hard diska HDD SATA3 7200 1TB, 64MB
Grafička kartica AMD Radeon RX460 2GB DDR5


e sad digao sam win 10 i radi sat vremene i zakove zaledi ekran sve kad ga restartujem jer nemam drugo sta odem i enter viver da vidim u cemu je greska i gde pise critical eror izbacuje mi
kernel power 41

e sad ja rekao da je do sistema jer je sve novo pa probam da ubacim win 7, al ne lezi vraze djavo ne spava uopste nece da mi rade mis i tastatura kad treba da kliknem na next da nastavim istalaciju kao da se ugase a u biosu sve lepo rade


Ako moze neko da mi pomogne neka pomogne ako ne da vatam macolu razbijem sve ovo i batalim nervozu :D
 
Poslednja izmena:
Tu grešku 41 si ti napravio restartom. Da li ima neka greška pre tog zamrzavanja u Event Vieweru?

Uradi Clear Cmos, posle uđi u bios i učitaj Default vrednosti. Promeni sata kablove i proveri još jednom ostale kablove.

Da li su svi drajveri i Windows ažurirani? Da li si skinuo najnoviji Windows Iso fajl sa sajta? Da li si uradio čistu instalaciju?

Sve sam azurirao i proverio kablove vadio ram memorije obrisao sam sa gumicu lepo sve kablove menjao ...nema gdeske pre zamrzavanja tj sad kad sam upalio obrisao mi sve greske ako zamrzne opet pa tek tad mogu da vidim...win je legalan i nije mi prvi put da ga instaliram imam ga i na laptopu
 
Nazad
Vrh Dno