Šta je novo?

Tv i Monitor loša slika

Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruke
920
Poena
170
Imam ati r9 270x 2gb , i5 i 16gb rama. Problem je sledeci monitor je prikacen na DVI kabl, ako prikacim i tv preko HDMI kabla, odjednom na monituru prilikom prikazivanja slike, filma, igranja, javllja se horizontalna linija, kao da secne slika . Cim izvucem HDMI kabl od tv slika na monituru bude bez smetnji. Moze li se resiti problem da ne iskljucujem ukljucujem stalno kablove iz Tv-a.
 
Ne moze, ustvari moze al treba da napravis neki uredjaj, imam isti problem i digo ruke, kad hocu da gledam film na tv preko kompa bocnem kabl kad hocu preko monitora nesto izvucem kabl. Isto povezivanje. Monitor Philipsov.
 
Moze li se kupiti na aliexpress taj uredjaj ili?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Vidis nije mi palo da pogledam na Aliju, uglavnom sam nalazio na netu kako se pravi sa kombinacijom one kutije za pojacavanje tv signala na onim starim antenama tj skretnice na antenama vise sam i zaboravio, aj probacu da nadjem.
Neki su pokusavali da povecaju na monitoru sa 60 na 70 Hz osvezenje al se opet pojavi.
 
Poslednja izmena:
Moguće da problem pravi različiti Refresh rate. Podgledaj u podešavanjima za tv, za source i podesi na PC, DVI PC ili kako se već zove. Zatim u podešavenjima u Windowsu proveri Refresh rate, kako je podešeno, jer možda drajver nešto baguje.

Probaj i ažurirati grafički drajver.
 
Nazad
Vrh Dno