Šta je novo?

TT Isle of Man the Game

Borat

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruke
4,015
Poena
290
Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows® 7 64bits
Processor: Intel® Core i3 / AMD Phenom™ II X2
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 650 / AMD Radeon™ HD 7750
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Soundcard

About the Game

THE SNAEFELL MOUNTAIN COURSE FAITHFULLY REPRODUCED: 37.73 miles of roads and 264 bends for a race that is longer and more difficult than all GP circuits together.
THE OFFICIAL RIDERS AND THEIR ULTRA-POWERFUL MOTORBIKES: 25 riders and 38 motorbikes hurtling along mountain roads at over 180 mph.
REALISTIC DRIVING APPROVED BY TT RIDERS: lifelike motorbike behaviour to experience the real sensations of driving, just like on the actual course.
ONLINE COMPETITION FOR UP TO 8 PLAYERS.

 
Ovo sa DAKARom predobro izgleda
 
Extra izgleda :)
 
Hahaha kolika sreca neverovatno. I ja bi razvukao kez od uveta do uveta sigurno :D Gledao sam klipove sa trka i mogu reci da su vozaci mnoooogo hrabri ljudi jer minimalna zastita oko staze a ovolike brzine... uhhhh...
 
Auh... ludilo! :)
 
Gledajuci ovaj gameplay klip dolazim do lakog zakljucka da je osecaj brzine NULA, nema ni promil adrenalina dok jurcas 300 na sata ulicama. Nisu se nimalo potrudili da docaraju to dodavajuci standardne efekte tipa jak i realan zvuk vetra, vibracije kamere i sl.
Ako ostane ovako i u release verziji, 50% igre pada u vodu jer immersion je nula.
 
meni se ne sviđa ni to što je naginjanje motora podeljeno između horizonta (u manjoj meri) i samog motora (u većoj meri), kao da se sedi negde iza motora a ne na njemu.
 
Probao neko?
 
Nazad
Vrh Dno