»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Pojavio se navodni render LG G7 telefona

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        45.567

Prethodnih dana smo imali informacije da LG planira da odbaci G-series brendiranje, ali je moguće da će novi premijum telefon ipak zadržati naziv LG G7. Uređaj se u prodaji očekuje tokom aprila, a sada se pojavio prvi navodni render telefona.Prema onome što se na fotografiji može videti, gornji i donji bezeli telefona su još tanji nego kod LG G6 modela, dok će oni sa strane biti gotovo nepostojeći.Render otkriva da će prednja strana uređaja imati ogroman screen-to-body odnos, koji će biti veći od onog na LG G6 modelu. Ekran će biti FullVision 18:9 displej, iznad kojeg su smeštene dve selfi kamere s leve strane. S desne strane se nalaze senzor daljine i LED indikator.Tasteri su vidljivi s leve strane, a tu je taster za zvuk, dok će taster za paljenje najverovatnije ostati na poleđini. Očekuje se da će LG G7 imati Snapdragon 845 i Quick Charge 4.0 podršku, kao i skener oka.Izvor: GSMArena ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.735
        Iskreno, LG G6 me je odusevio, od cijene, kamere pa na dalje, toliko da sam razmisljao da ga uzmem umjesto s8. Od G7 ocekujem mnogo, pa i konacno da napustim samsung, nekako sam se zasitio samsunga!

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.735
        Nista vise ne trazim,do najnovijega soc-a i malo estetski lepseg softvera,mada slaba vajda za ovo drugo kod LG-a,nekako im to izmakne,mada opet je to na mnogo visem nivou neko huawei recimo i drugi kinezi koji imaju svoju verziju ui-a,videcemo,trenutno najvise me intrigira galaxy x u 2018 godini,ostalo ce biti ja mislim samo neka sitna nadogradnja na postojece modele.

Newcomer Avatar korisnika Tandy
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        24
      5. Moja mašina
        • CPU: Intel(R) Core(TM) i7 CPU 950 @ 3.07GHz
        • MoBo: ASUS Rampage III Extreme (Intel X58/ICH10R)
        • RAM: Kingston HyperX Predator 8GB (2x4GB) DDR3-2400MHz
        • VGA: ASUS nvidia GeForce GTX 780 Ti - DC2OC-3GD5
        • MON: LG 27" IPS277L-BN (1920x1080/60Hz)
        • HDD: Kingston HyperX SSD 120GB-SH100S3/120G + Seagate Barracuda 4TB - ST4000DM000
        • OPT: ASUS DRW-1814BLT
        • Case: CHIEFTEC BA-01B-B-SL/APS-1000C 1000W
        • SND: Realtek ALC889 Intel 82801JB
        • INET: DSL
        • Ostalo: ROCCAT Isku, ROCCAT Kone[+], ROCCAT Alumic, A4Tech PK-130MJ, SpeedLink MedusaNX 5.1 Gaming Headset
      6. Posedujem "LG G4 - H818P". Izvanredne performanse telefona. Kamera na zavidnom nivou, koja pravi odlične fotografije i u slabo osvetljenim prostorijama. Za igled mislim da je i dalje najlepši telefon, pogotovu sa crnom kožom. Mana telefona je što se pojavljuje onaj čuveni LG-ev "bootloop", kod mene malo malo ubaguje sistem. Ranije sam koristio sam SONY telefone i telefon sam otvarao sam jednom, tj. da stavim SIM karticu i SD karticu, a ovaj LG sam morao bezbroj puta da otvorim da odbagujem telefon. LG G6 me privlači izgledom, ali nikada više ne bih kupio LG, možda opet SONY, ali kada izađe neki novi top model, jer ovaj Xperia XZP je jako ružan, ali je najbrži od svih telefona. Barem ja tako mislim, što ne znači da sam u pravu.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •