Šta je novo?

Vivax TPC-804 3G tablet

sasa022

Čuven
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poruke
6,565
Poena
605
Trazim tablet za jednog matorca - komp mu je na izdisaju i sada hoce tablet...
Uglavnom bi ga koristio za pregled dnevnih vesti - online dnevne novine , Viber , YouTube i pomalo Facebook

Hoce da kupi kod nas , "otpada porucivanje sa interneta"

Da li je neko imao prilike da isproba Vivax TPC-804 3G ?
Cena je 10.990 dinara

RECENZIJA ,

https://www.youtube.com/watch?v=uGdfRQu0vVM
 
10 inca samo ako cita ebook knjige i pdf publikacije i ako koristi browser. Za gore navedeno dovoljno i 7 inca. 8 idealno. Samo da bude hd a ne fhd ekran - slova da ne budu sitna jer neke aplikacije nemaju podesavanje za velicinu fonta. Znam po caletu jer ima nekog kineza od 8 inca koji mu je super. Blic, b92 i n1 od novina. Fejs nema ali koristi youtube. Manji tablet manje zamara ruke.
 
Da li je Vivax ista prica kao i ostali "kinezi" tj. da li se sve svodi na srecu pa ako "ubodes" dobru seriju - super je, ako je losa serija onda vise vremena provede u servisu nego kod korisnika ?
 
Imao sam Vivax 10 inca 1gb tablet pre jedno 5 godina. Ni pre njega a ni posle vece djubre nisam drzao u rukama. Kakvi su sada nemam pojma ali sumnjam da su se nesto drasticno popravili.
 
Ako sam do sada nesto naucio, to je da je najgore djubre od tehnike ono koje prodaju lokalne "evropske" marke a u stvari prepakovani kinezi. Znaci tipa vox, vivax, fox, quadro, quattro, nas Tesla itd. Gori su cak i od pravih kineza jer se njihovi brandovi barem trude da naprave reputaciju. Primer nas tesla. Svi telefoni su im rebrendirani tudji. Ajde. Ali da se barem trude da uzimaju od istog proizvodjaca pa da znamo sta nas ocekuje. Ne. Stalno menjaju. Pa cak nisu sve ni kinezi uleti i neki indijac. Haos.
 
Ja kupio za starog, i mogu ti reci da sam zadovoljan. Jedino sto mu je zvucnik od pozadi veoma slab cak i kada se pojaca na maksimalu. Inace dolazi sa Androidom 7 OS. Sto se tice citanja, postoji opcija da povecas slova i to je to. Sveukupna ocena je da je dobar odnos cene i kvaliteta. P.S. ima i 2 GB memorije.
 
Sasvim zadovoljavajuci za ovo sto trazis cak i vise. Jedina mana je sto mu je zvuznik slab a i kamera nije bog zna sta. Ja sam uzeo starom, povecao font slova i to je to, radi k'o singerica. BTW ima Android 7 i 2 GB memorije sto je za pohvalu. Stalno je na WiFi ukljucen i baterija izgura sa prosecnim koriscenjem gotovo cela dva dana.
 
Dobih i ja ovaj tablet od firme pre jedno nedelju dana i s obzirom da nisam očekivao ništa mogu reći da sam prijatno iznenađen. Pre svega baterijom. Najveća mana možda glavni zvučnik. Sve u svemu nije loše za pare koje košta. Da li neko zna gde ima da se kupi neki dobar case za ovaj tab?

Sent from my TPC 804 3G using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno