»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Prodajno pakovanje otkriva Galaxy S9 specifikacije

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        45.567

Samsung Galaxy S9 stiže narednog meseca, tokom MWC 2018 sajma, ali sada imamo potvrdu specifikacija nakon što je procurela fotografija prodajnog pakovanja uređaja. Iako najveći deo specifikacija izgleda slično aktuelnom Galaxy S8 modelu, tu je i nekoliko zanimljivih dodataka - stereo zvučnici i varijabilni ovori blende za Dual Pixel 12MP kameru. Na pakovanju stoji f/1.5 / f/2.4 za otvore blende, što sugeriše da će Samsung implementirali varijabilne vrednosti, poput onoga na Samsung W2018 modelu.Pemijum telefon sa varijabilnim otvorom blende nije viđen još od M8910 Pixon12 i Nokia N86 telefona, ali moguće je da je Samsung našao korisnu upotrebu funkcije.
        Kamera će takođe imati mogućnost snimanja Super Slow-mo videa, tako da bismo konačno mogli imati 1000fps video. Još jedan zanimljiva funkcija je dodatak stereo zvučnika, koje donosi AKG.Ostatak specifikacija na pakovanju uključuje Super AMOLED panel sa Quad HD+ rezolucijom (1440 x 2960p), 4GB RAM-a, 64GB internog skladišnog prostora, prednju kameru od 8MP. Tu je i podrška za bežično punjenje i IP68 sertifikacija za zaštitu od vode i prašine.Izvor: GSMArena ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.735
        Respect za otvor blende,stvarno je super,a ultra slow mo koji prakticnu kradu i verovatno ce ga izreklamirati kao prvi,za to nemam reci,dizajn nije los,ali previse lici na a8 novi.

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.735
        Pre bih rekao da A8 liči na S8/S9 nego obrnuto, jer je prvobitno S8 implementirao takav dizajn. A kao drugo S8 je daleko lepši od A8 zbog edge displeja a i donje ivice koja je kod S8 manja i diskretnija. A8 podseća na televizor u poređenju sa s8

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.735
        Bojim se da je doslo do gubitka ideja i kod Samsunga i kod IPhona. IPhone izbacio dva modela, primetna je promena samo na 10, a Iphone9 je isti kao 8. Tako radi i Samsung, napravio je malu promenu na osmici pa ce devetka biti ista samo ce ubaciti koji piksel i gb vise, dok ce desetka biti bez okvira, sve ce biti ekran. Mislim da cu i ovaj model preskociti jer imam S6 edge koji ima sve sto imaju ovi navedeni telefoni.

Member
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        2.757
      6. Moja mašina
        • CPU: i5 6600k@4.6GHz Megahalems Rev.B 2xScythe 800rpm ||| i7 960@4.2GHz LC-CC-120
        • MoBo: Asus Z170-A / Gigabyte GA-EX58-UD4P
        • RAM: G.SKILL Trident Z F4-3200C16D-16GTZ / Mushkin Enhanced Silverline 12GB
        • VGA: MSI GTX 1060 Gaming X 6G / Gigabyte GV-N660OC-2GD
        • MON: BenQ G2420HD / BenQ GW2270
        • HDD: 240GB/1.5TB/2TB | 128GB/1TB
        • Case: Fractal Design Arc XL CM G650M | CM 690 II Advanced Corsair VX450W
        • SND: FX Audio DAC - X6 / Harman Kardon / Infinity
        • OS: Windows 8.1 x64 Enterprise N / Windows 8.1 x64 Enterprise
        • LAP: Lenovo ThinkPad T420s
        • TV: Samsung UE46F6500SB
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: iPad mini
      7. Citat Citiram korisnika: Komentator Pogledaj poruku
        Bojim se da je doslo do gubitka ideja i kod Samsunga i kod IPhona. IPhone izbacio dva modela, primetna je promena samo na 10, a Iphone9 je isti kao 8. Tako radi i Samsung, napravio je malu promenu na osmici pa ce devetka biti ista samo ce ubaciti koji piksel i gb vise, dok ce desetka biti bez okvira, sve ce biti ekran. Mislim da cu i ovaj model preskociti jer imam S6 edge koji ima sve sto imaju ovi navedeni telefoni.
        Koji je taj iPhone 9, daj neki link majstore

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.735
        A sta cemo sa zadnjim delom,nesto mi ovo ne lici na s8,pogledaj malo otpozadi s8,a8 i s9,pa vidi ko na koga lici

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.735
        4gb ram premalo u odnosu na note 8 6gb ram smesno

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke