»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 11 od ukupno 11

Tema: Video: Xiaomi zvanično u Srbiji

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        45.174

Xiaomi telefoni su veoma popularni i kupci u Srbiji su do njih dolazili alternativnim kanalima. Sada se situacija menja, Xiaomi telefoni se zahvaljujući PC Centru nalaze u legalnoj prodaji, predstavivši se domaćoj javnosti. O svemu razgovaramo sa direktorom PC Centra, Darkom Gajićem ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

A1
        Guest
        I dalje cemo stizati alternativnim kanalima, ove cene su sulude

donmarkon
        Guest
        To sto je focus omasen nikom nista

Member Avatar korisnika donmarkon
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.261
      5. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8320E @4.5ghz Xigmatek Gaia
        • MoBo: Asus M5A97 R2.0
        • RAM: 2x8 gb 1600MHz Kingston HyperX Fury Red CL10
        • VGA: MSI ATI Radeon HD 7850
        • MON: Samsung P2450H
        • HDD: WD 500 gb Hitachi 1tb
        • Case: CM Elite 430 ThermalTake ToughPowerXT 575w
        • SND: Altec Lansing VS4621 Octane 7
        • TV: Toshiba 42 "
        • INET: DSL
      6. Ovako moram da napisem nesto u vezi ovoga. Jer su dezinformacije u pitanju

Prvo kada se "pregazi" kineski ROM sa globalnim ne dolazi do problema nikakvih... Pricam to iz iskustva, na desetine Xiaomi telefona sam flesnuo licno ja neke i ja koristim kao sto je sada Mi Note 3 stigao sa kineskim sada je globalni rom i sve radi perfektno.

Da ne ureknem nikada nisam dobio defektan telefon, sto nije iskljuceno da moze da se desi. Ali iskreno moja iskustva sa Kinezima i generalno defektnom robom koju sam dobio izuzev telefona je jako pozitivna. Cak sigurnije se osecam u njihovm dispute procedurama nego kada reklamiram u nasim radnjama.
        Jedinu pravu garanciju koju priznajem i za koju se ne cimam uopste ako dodje do problema je apple sve ostalo kod nas je kocka ko misli drugacije zivi u zabludi ... E sad ovi momci naravno da moraju da prodaju pricu da bi uopste prodali nesto, i ljudi ce kupovati naravno ja sigurno necu a verujem i mnogi drugi.

Member Avatar korisnika Zoza
        Na forumu od
        Aug 2006
        Poruka
        1.607
      8. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X4 955 / TRUE Black @ 4 GHz
        • MoBo: Asus M5A97 PRO
        • RAM: Patriot Viper 3 Black Mamba 2 x 4GB DDR3 1600 Cl8
        • VGA: Gigabyte GTX 760 OC Windforce 3X
        • MON: Samsung UE32F5000
        • HDD: Samsung 840 EVO 120GB + F3 500GB + F2 1,5 TB
        • OPT: Samsung SH-203B SATA
        • Case: Cooler Master 690 II Advanced / SeaSonic S12 600W
        • SND: Creative 2.1 SBS390 / Yamaha RX-V663, Wharfedale 8.3 & WH-2/Sennheiser HD201
        • LAP: Lenovo B590 15,6; 2020M; 2 X 4GB DDR3; Patriot Blast 240GB + 500GB HDD
        • TV: Panasonic TX-P42X10Y :)))
        • Ostalo: Logitech Driving Force USB Wheel & Attack 3 Joystick; Lexmark X5075. Samsung Galaxy Tab 3 8.0
      9. Citat Citiram korisnika: A1 Pogledaj poruku
        I dalje cemo stizati alternativnim kanalima, ove cene su sulude
        A da li je iko sumnjao da će biti drugačije? Kao da jedino kod nas postoji carina i porez, pa pdv je u Madjarskoj 27%, isto imas garanciju 2 godine i opet su cene skoro za trećinu manje... Suludo je prava reč.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
        ex Zooo
        Napred Kimi!!!

Member Avatar korisnika lepi kokan
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        4.270
      11. Moja mašina
        • CPU: i5 2500k + LC cc-120 p/p
        • MoBo: GB z77
        • RAM: 10gb ddr3/1600
        • VGA: R7 370
        • MON: Benq 2411 (TN)
        • HDD: smsng F3
        • OPT: optiarc ad5260s
        • Case: LC 8650 Ozeanos + Revoltec Sixty1 + Inform Guard 600A Stby
        • SND: EMU20K1 / Altec 621 + Microlab B73 , M890 + Takstar HI 2050
        • TV: LG 47LV4500 (IPS)
        • Ostalo: canon mp270 и Лоџитек даљинaц што баца кроз зид :zgran:
      12. lopovski je prava reč.
        Aljaska je srce Rusije!

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        6
        Citat Citiram korisnika: donmarkon Pogledaj poruku
        Ovako moram da napisem nesto u vezi ovoga. Jer su dezinformacije u pitanju

Prvo kada se "pregazi" kineski ROM sa globalnim ne dolazi do problema nikakvih... Pricam to iz iskustva, na desetine Xiaomi telefona sam flesnuo licno ja neke i ja koristim kao sto je sada Mi Note 3 stigao sa kineskim sada je globalni rom i sve radi perfektno.

Da ne ureknem nikada nisam dobio defektan telefon, sto nije iskljuceno da moze da se desi. Ali iskreno moja iskustva sa Kinezima i generalno defektnom robom koju sam dobio izuzev telefona je jako pozitivna. Cak sigurnije se osecam u njihovm dispute procedurama nego kada reklamiram u nasim radnjama.
        Jedinu pravu garanciju koju priznajem i za koju se ne cimam uopste ako dodje do problema je apple sve ostalo kod nas je kocka ko misli drugacije zivi u zabludi ... E sad ovi momci naravno da moraju da prodaju pricu da bi uopste prodali nesto, i ljudi ce kupovati naravno ja sigurno necu a verujem i mnogi drugi.
        Poštovanje, drago nam je da niste imali problema sa "pregaženim" kineskim ROM-om, što samo govori o kvalitetu brenda. Sa druge strane, našem ovlašćenom servisu se već javilo nekoliko korisnika koji su robu kupili u nelegalnom kanalu i koji sada imaju problem sa softverom. Ne kažemo da se to često dešava, ali postoje situacije. U svakom slučaju, svako je slobodan da odabere da li će kupiti proizvod iz zvaničnog kanala ili ne i da u tom izboru uzme u obzir i zvaničnu 2-godišnju garnciju od ovlašćenog servisa ili ne.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        6
        Citat Citiram korisnika: Zoza Pogledaj poruku
        A da li je iko sumnjao da će biti drugačije? Kao da jedino kod nas postoji carina i porez, pa pdv je u Madjarskoj 27%, isto imas garanciju 2 godine i opet su cene skoro za trećinu manje... Suludo je prava reč.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
        Hvala na interesovanju i podelili bismo sa vama informaciju da su te cene koje gledate u Mađarskoj takođe iz nelegalnog uvoza.

Member Avatar korisnika wwwz
        Na forumu od
        Oct 2011
        Poruka
        1.814
      16. Moja mašina
        • CPU: i3-5005u
        • RAM: 4GB
        • VGA: Intel
        • MON: 15.6" Full HD
        • HDD: 500+8GB SSHD
        • OPT: DVD
        • Case: laptop
        • LAP: Lenovo Z51-70
        • TV: LG 42" smart
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: LG Spirit H440n, Android 6.0
      17. Citat Citiram korisnika: xiaomi_srbija Pogledaj poruku
        svako je slobodan da odabere da li će kupiti proizvod iz zvaničnog kanala ili ne i da u tom izboru uzme u obzir i zvaničnu 2-godišnju garnciju od ovlašćenog servisa ili ne.
        Znači da ako neko kupi Xiaomi preko GearBest-a i sličnih sajtova neće moći da ostvari garanciju u Srbiji? (Znam da garancija za npr. LG televizore kupljene bilo gde važi i kod nas, nemam pojma kako je za druge brendove i proizvode)

Dobro, bar postoji zvaničan servis, pa svako treba da proceni da li vredi rizikovati za razliku u ceni i eventualnu popravku pod garancijom.
        Uskliknimo s ljubavlju: PRIČVRLJI NEŠTO!

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        3.447
        Koja firma u Srbiji zastupa xiaomi?
        Da li je to samo uvoznik ili zvaničan zastupnik?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Member Avatar korisnika prashinar
        Na forumu od
        Oct 2010
        Poruka
        2.271
      20. Moja mašina
      21. Citat Citiram korisnika: xiaomi_srbija Pogledaj poruku
        Hvala na interesovanju i podelili bismo sa vama informaciju da su te cene koje gledate u Mađarskoj takođe iz nelegalnog uvoza.
        Hoćete da kažete da Mediamarkt u Mađarskoj prodaje telefone iz nelegalnog uvoza?

http://www.mediamarkt.hu/hu/search.h...channel=mmhuhu

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •