Šta je novo?

Kako modovati grafičke

U polarisu kopirad tajminge memorije (strapove) sa 1750 na 2000 i to bi bilo to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U polarisu kopirad tajminge memorije (strapove) sa 1750 na 2000 i to bi bilo to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To sam i uradio i zajebao sam je . Nesto nisam dobro odradio. Izvukao sam originalni rom pa jos jedan koji sam sacuvao kao modovan i vratio nazad ali izbacio mi greska u citanju roma. Kod samsunga sam to tako odradio i sve je proslo super. Izzgleda da za hinih ide drugacije.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
U polarisu kopirad tajminge memorije (strapove) sa 1750 na 2000 i to bi bilo to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Izgleda da se ona moduje preko comand prompta. Skine s modovan bios za nju i ubaci se preko cmd-a...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Da li gtx 1070 moze da kopa eth na istom mineru sa amd kartama. Kako ide instalacija drajvera ako su vec amd karte u rigu?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Da li gtx 1070 moze da kopa eth na istom mineru sa amd kartama. Kako ide instalacija drajvera ako su vec amd karte u rigu?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
Samo ubacis nv i instaliras drajvere novi claymore radi bez problema.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Samo ubacis nv i instaliras drajvere novi claymore radi bez problema.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
Vazi hvala. Reci mi samo posto na tom rigu imam sve amd karte , da li kada instaliram nv drajvere , nece nista uticati na amd drajvere koji su vec instalirani ?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Jok.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Pogledaj u logu minera mozda puca drajver pa creshuje TM i miner.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Kojo je miner ?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Kojo je miner ?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
Miner je 10.6 ali resio sam . Nije bio problem do teama vec sam iskljucio real time protection u podesavanjima kada mi izbaci obavestenje da team i miner imaju virus. Jer kada pokrene security check onda iskljuci miner i kaze wirus. Sve sam to pogasio i evo nema vise zezanja , hvala bogu..

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno