Šta je novo?

Dark Souls Remastered

Izbacili update danas i sad moze da se stavi veci refresh rate. Stavio sam na 120hz i igra leti ( valjda nije placebo :d ). Kad se setim originala i budjavih 30 fps :D
 
Sad posle malo igranja jedino vidim razliku kad udjem u inventar pa je sve brze ali sada imam povremena “stucanja” pogotovo mp... mada ukljucen mi vsync mozda je do toga. Ne vidim svrhu ovog ubacivanja refresh rate preko 60 ako je igra zakljucana na 60 fps ili mozda gresim m?
 
Konačno radi kako bog zapoveda. Prejz d san!
 
 
au za video,ua za kreatora videa.

Jel probao neko da je igra na PC-u preko gamepad-a? Imam taj problem. Koristim xbox360ce emulator i ne prepoznaje gamepad u igri kao sto ga prepoznaje u DS3

ja imam ds3,bezicno preko bluetooth adaptera sa kp za 350din i scp toolkitom.radi kao sat,mapiran kao i na ps3,nikakve zamerke nemam.
 
Poslednja izmena:
nije to baš isto. dualshock 3 ima scp toolkit, ds4 ima taj ds4win, i oba zapravo prevare sistem da si "ugurao" xbox gamepad. ostali gamepadovi (uključujući i dualshock 2) moraju da se pate sa tim xbox360ce koji to emulira bez da zaista instalira drajver za xbox-ov gamepad. negde to radi (fifa, pes, nba... uglavnom tamo gde radi gamepad i bez toga), ali na klasičnim konzolnim portovima slabo ili nikako (svojevremeno me je zezao bully, dark souls, čini mi se da prvi assassin creed-ovi nikako nisu hteli da sarađuju).
 
Nazad
Vrh Dno