Šta je novo?

Racunar se cuje kada udjem u neku igricu

Lazar18

Poznat
Učlanjen(a)
11.01.2018
Poruke
5
Poena
41
Zdravo,danas sam kupio racunar polovan(ali delovi su kao novi)i samo sam skinuo Steam i Counter Strike Globall Offensive(preko steama) i samo sam usao u igricu i stavio sve settingse na high.Nekih 30-45 sekundi je sve radilo lepo u nekih 90-100 fpsa,a posle 45 sekundi racunar je krenuo da pravi veliku buku(kuler procesora ili graficke se vrti veoma brzo i pravi buku,bar ja mislim da je tako).Zatim je na sekudnu dve nestala slika i vratila se.Izasao sam iz igrice i zatim sve settingse stavio na low.Ponovo sam usao u igri i opet se desila ista stvar pocelo je jako da se cuje i opet crna slika.Covek od koga sam kupio je rekao da sam ga opteretio ali samo sam usao u igru.Zatim sam skinuo neku losiju igricu da vidim da li ce se isto desiti i skinuo sam Minecraft.Tu sam imao oko 170-180fpsa ali se desilo isto pocelo je nesto da se cuje ali znatno slabije nego kada sam usao u Counter Global Offensive.Inace kada ne igram igrice vec sam ovako po Internetu i tako to racunar radi sasvim lepo bez te buke.
Od komponenata imam:
Procesor:Intel Core I3 2100 3.10GHz
Graficka:Kartica:nVidia GeForce GTX 550 Ti
Ram:4GB DDR3
Ako moze pomoc posto sam danas kupio racunar i ne znam da li je to zato sto je Graficka ne ispravna ili nesto drugo

Hvala,Pozdrav!!!
 
Verovatno je do graficke, ima neki bug kad se optereti, ako imas neku drugu graficku koja je kompatibilna sa racunarom ili imas od nekog da pozajmis, zameni pa probaj. Taj sto ti je prodao komp i da zna za manu (a zna sigurno), nece da prizna.
 
ukljuci vsync u nvidia control panelu, smanjice ti fps na onoliko koliko monitor moze da prikaze pa ce mnogo manje da se greje cela masina.
mada je proslo skoro 3 nedelje od problema pa si mozda resio...
 
Nazad
Vrh Dno