Šta je novo?

[scratch build] Project AXE-R

bice zanimljiva bela boja za promenu.
 
Assembly :)

AXE-R-130.jpg

AXE-R-131.jpg

AXE-R-132.jpg

AXE-R-133.jpg

AXE-R-134.jpg

AXE-R-135.jpg

AXE-R-136.jpg

AXE-R-137.jpg

AXE-R-138.jpg
 
Ozbiljan rad i ozbiljni proracuni. Mozda je do fotografija, ali mi se cini da farbanje nije odradjeno na nivou projekta.
 
Ozbiljan rad i ozbiljni proracuni. Mozda je do fotografija, ali mi se cini da farbanje nije odradjeno na nivou projekta.
Do fotografija je, ali na nekim mestima izbio marker koji nije na vreme skinut pa ce se popraviti, ono sto je bitno je da se sve lagano uklapa.
 
Odlicno izgleda i definitivno mnogo rada i truda treba uloziti u ovakav jedan projekat.
Kad ispratim sam pocetak prema daljem razvoju malo me uhvati "muka" kad zamislim sebe na tom mestu i ako definitivno volim te stvari
nisam za modera.

Nego ovo "R" ste preuzeli od GT-R (Nissan) :)
 
Odlicno izgleda i definitivno mnogo rada i truda treba uloziti u ovakav jedan projekat.
Kad ispratim sam pocetak prema daljem razvoju malo me uhvati "muka" kad zamislim sebe na tom mestu i ako definitivno volim te stvari
nisam za modera.

Nego ovo "R" ste preuzeli od GT-R (Nissan) :)

Hvala @PCBeast, zaista se radi, i veruj mi ima i trzavica tipa "dal da ustanem - ili da odustanem" , ali ono sto sam zapoceo uglavnom i zavrsim, ekipa je tu da jedni druge podrzavamo i podsticemo za dalje :)

Da moze se i tako reci, samo sto je ovaj put "R" ipak za Radeon ;)

 
Ja tu ne bih nista menjao :) Mogao bi i ram da stavis pod vodu ako mogucnosti dozvoljavaju...
 
Nazad
Vrh Dno