Šta je novo?

[scratch build] Project AXE-R

Jos malo i gotovi nacrti :)

AXE-R-051.jpg
 
Zaista fantasticno.
Jer ovo cisto bela boja ili "prljavo" bela boja :p
 
Jeko lepo samo sto mi sve to vuce na vec vidjeno, mada danas sta god da se napravi je vec vidjeno dok neke sitnice i detalji ga razlikuju. Generalno ceo koncept me potseca na Thermaltake Tower 900 Series...
 
Jeko lepo samo sto mi sve to vuce na vec vidjeno, mada danas sta god da se napravi je vec vidjeno dok neke sitnice i detalji ga razlikuju. Generalno ceo koncept me potseca na Thermaltake Tower 900 Series...

Da, tesko je izmisliti toplu vodu, moze liciti na mnogo toga, ali def je hexagon oblik jedinstven i do sada nije radjen, barem koliko sam ja upucen a jesam :)
 
Odlicno ali ovo je stvrano vise matematika :), cekamo nastavak :smash:
 
Jesi masku za Arduino radio na 3d stampacu ? Axer bas obecava....
 
Brate, vi niste normalni. XD

Sada tek svatih da pravite terminatora. Vidim da ce Dule morati da napravi astal od orahovine i da turi neku zivu gumu pod ovo cudoviste, inace eto Komunalaca na adresu za remecenje kucnog reda. XD
 
I posle kazu skupo kuciste,aman bre ovo treba uraditi i jos vise mozak da se osmisli.Samo napred jedva cekam zavrsetak
 
Sjajno! Kako planiras farbanje?

PVC mat belo :)

Brate, vi niste normalni. XD

Sada tek svatih da pravite terminatora. Vidim da ce Dule morati da napravi astal od orahovine i da turi neku zivu gumu pod ovo cudoviste, inace eto Komunalaca na adresu za remecenje kucnog reda. XD

Ipak je ovo alu, nije toliko tesko ;)

I posle kazu skupo kuciste,aman bre ovo treba uraditi i jos vise mozak da se osmisli.Samo napred jedva cekam zavrsetak

Ima jos dosta posla, ne pitaj koliko je tesko sve ovo osmisliti i sprovesti u delo, ali da ne kukam, ide lagano i ka sigurnom zavrsetku :)
 
Nazad
Vrh Dno