Šta je novo?

"OdySSey" project

nessa78

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruke
2,568
Poena
275
ODYSSEY-project-by-neSSa-000.jpg

Pozdrav drugari, nije me bilo neko vreme, puno obaveza na mom glavnom poslu pred praznike, ali nije se spavalo. Predstavljam vam novi projekat pod nazivom "odySSey". Radi se o "case" modu, planiram puno dobrih fotki i finalni video. Hardware koji ce biti ugladjen je:

Cooler Master C700P
Cooler Master V1200 Platinum
Cooler Master Masterfan 140 AP RGB
Asus ROG Zenith Extreme X399
Asus GTX 1080 Ti Strix
AMD Trearipper 1900x
RAM ?
SSD Samsung NVMe SSD 960 EVO 500Gb
EKWB full custom watercooling parts

Hvala svima koji su podrzali ovaj projekat, dacu sve od sebe kao i uvek, uzivajte!
 
Nek je sa srecom.

Neso reci mi kakvi su ti utisci vezano za kuciste i jel mozes reci nesto kakav mod si zamislio, bar kada je rec o kucistu, neki detalj? :p
 
Poslednja izmena:
Nek je sa srecom.

Neso reci mi kakvi su ti utisci vezano za kuciste i jel mozes reci nesto kakav mod si zamislio, bar kada je rec o kucistu, neki detalj? :p

Hvala, trebace ipak i malo srece, mada ima dosta iskustva ;)

Sto se tice kucista zaista je vrhunsko parce hardwarea, mada ne na oko ali dosta je manje od Cosmos II kucista, iznutra kompletno modularno sto olaksava premestanje MB tacne u koji god deo kucista zelis pa samim tim i raspored radijatora moze biti postavljen na hiljadu nacina. Konkretno sta sve planiram videce se u iducim danima kroz worklog, ali planiram da postavim MB tacnu na sredinu sredine i oko nje i hardwarea brdo hladjenja, do sada ovako nesto nisam video po netu da je iko radio i dobio slicnu ideju pa mislim da cu kroz to poentirati. Pravicu takodje brdo novih limova jer ovaj put nema seckanja sto ce mu dati jednu posebnu notu. Spolja.... pa videcemo, previse je ono samo po sebi lepo, ne verujem da cu kvariti taj dizajn, osim sto cu ga mozda malo ulepsati :)

Hvala sto pratis, ovaj put cu biti dosta expeditivan tako da nece biti razvlacenja!
 
Hvala, trebace ipak i malo srece, mada ima dosta iskustva ;)

Sto se tice kucista zaista je vrhunsko parce hardwarea, mada ne na oko ali dosta je manje od Cosmos II kucista, iznutra kompletno modularno sto olaksava premestanje MB tacne u koji god deo kucista zelis pa samim tim i raspored radijatora moze biti postavljen na hiljadu nacina. Konkretno sta sve planiram videce se u iducim danima kroz worklog, ali planiram da postavim MB tacnu na sredinu sredine i oko nje i hardwarea brdo hladjenja, do sada ovako nesto nisam video po netu da je iko radio i dobio slicnu ideju pa mislim da cu kroz to poentirati. Pravicu takodje brdo novih limova jer ovaj put nema seckanja sto ce mu dati jednu posebnu notu. Spolja.... pa videcemo, previse je ono samo po sebi lepo, ne verujem da cu kvariti taj dizajn, osim sto cu ga mozda malo ulepsati :)

Hvala sto pratis, ovaj put cu biti dosta expeditivan tako da nece biti razvlacenja!

Naravno da pratim, cak i kada ne pisem nista tu sam i posmatram.

Obzirom da sam ja svoj entuzijazam za takav jedan nivo izgubio, svakako se divim i postujem ljude koji imaju volje i uzivaju u takvim stvarima. Taj osecaj mi je poznat i blizak i to ne moze svako ni da razume.
Radujem se daljem razvoju situacije i bas me interesuje kako ce to sve da izgleda u finalnoj izvedbi.

P.S. Stavio sam prazno mesto za ram. G.Skill Trident Z RGB?
 
Poslednja izmena:
Predpostavljam da ce pasti neki EK monoblock za plocu ;)
Srecno!
 
To se trazi.
Posle one budzet Ryzen varijante, na red je i nesto ovako, dobre komponente, ne sumnjam da ce ovo biti jedan odlican projekat. ;)
 
To se trazi.
Posle one budzet Ryzen varijante, na red je i nesto ovako, dobre komponente, ne sumnjam da ce ovo biti jedan odlican projekat. ;)

Hahhh pa zaista sam se trudio i nadam se i uspeo u tome da pokazem da budzet varijante mogu takodje izgtledati wooow

Da, ovaj put malo jaceg hardwarea i malo jaca prica, prati, znaci podrska bice odlicno :)
 
Nazad
Vrh Dno