Šta je novo?

Gaming Stolice - DXRacer, AKRacing i ostala ekipa

bojshimir

Poštovan
Učlanjen(a)
08.05.2017
Poruke
96
Poena
60
Pozdrav drustvo,

Interesuje me da li se kod nas moze naci DX Racer sedista u normalnim prodavnicama ili kod nekog distributera?

Gledao sam po KP, ali je bas stura ponuda i nemaju King seriju (jer sam malo otezi) a pogotovo u crno-crvenoj boji. U nasim prodavnicama obicno nalazim neke kopije ko zna kog kvaliteta i izdrzljivosti.

Ako imate AKRacing ili ove nove Spawn sto reklamiraju sad bio bih zahvalan za neki feedback, mada bi mi vise znacilo ako ste nasli negde DX Racer.
 
Pozdrav drustvo,

Interesuje me da li se kod nas moze naci DX Racer sedista u normalnim prodavnicama ili kod nekog distributera?

Gledao sam po KP, ali je bas stura ponuda i nemaju King seriju (jer sam malo otezi) a pogotovo u crno-crvenoj boji. U nasim prodavnicama obicno nalazim neke kopije ko zna kog kvaliteta i izdrzljivosti.

Ako imate AKRacing ili ove nove Spawn sto reklamiraju sad bio bih zahvalan za neki feedback, mada bi mi vise znacilo ako ste nasli negde DX Racer.


Mislim da je pogresan podforum :)
Inace i ja sam gledao neke Marvo stolice od 25 i od 35000 din, samo ne znam kakve su. Do sad sam kupovao stolice do 15 000 din i trajale su dugo, a tezak sam :)
 
Mislim da je pogresan podforum :)
Inace i ja sam gledao neke Marvo stolice od 25 i od 35000 din, samo ne znam kakve su. Do sad sam kupovao stolice do 15 000 din i trajale su dugo, a tezak sam :)

A jesam, jos tragam za ovim i ne nadjosh nista. Moja greska, bar sad znam gde se nalazi. :D ma ja sam gledao i to i Spawn, ali realno imaju iste nogare i prihvataju tezinu isto kao i kancelarijska koju imam.

King serija ili bilo koja stolica koja prihvata tezinu do 120kg bi mi odgovarala, ali nesto se ne uzdam u ove kopije iskreno.
 
Probao sam u Jysk-u par stolica i gamersku LANGEMARK od 25000 i bila je bezveze. A ove sto sam spominjao sam cuo da su ok, tj ova skuplja, mada covek koji je ima nema ni 100 kg. Mada izgleda masivno. Mada mozda na kraju opet kupim istu u metrou posto mi se ne daje 35k za stolicu koju cu mozda brzo da polomim :)
 
Procitaj zadnjih par strana teme o dobrim radnim stolicama u ovom podforumu, videces da dosta ljudi preporucuje Markus iz IKEA. Naravno, najbolje bi bilo prvo da probas ali kazu da je best value for that money.
 
Moj kum ima neku od AH Seating DS modela, 15,000 din. Posle 6 meseci propalo mu sedište od šper ploče, nosio na reklamaciju.

Ja imam Spawn Champion, čelično sedište, u perfektnom stanju i posle godinu dana i 2000+ sati sedenja. 25,000 din.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, sta mislite o ovome za relativno male pare, privlaci me fiksno "vesanje"..
f7f4e06dedb3bbe21995d2690822bb3e.jpg
f31abf0bdf5b56576729651d54f8ab0c.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam za tu, ja uzeo spawn hero, stolica izuva.
 
Da se nadovežem na sebe. 4 puta u poslednjih pet meseci sam reklamirao naslon stolice koji jednostavno propadne i gubi mogućnost podešavanja i sada idem da je vratim i tražim pare nazad. Odlepio sam.

Da li kod nas ima da se uzme negde fnatic dx racer?
 
Nazad
Vrh Dno