Šta je novo?

VipHouse

ovo je desavanje od pre 4-5 godina.
nazalost, bio sam dovoljno glup da ne uzmem nikakav papir. inspekcija i sve ostalo su rekli "zao nam je". tako da i potpis stoji od tad :)
i uvek cu drage volje podeliti pricu :)

koga zanima...

Gotovo identičan problem sam imao i ja, sa pinom na mat. ploci.
Ploca koja je bila DOA, odnešena kod njih, urađen zapisnik da nema vidljivih oštećenja....Da bi posle javili kako je u servisu konstantovano da je jedan pin iskrivljen. :smash:
I naravno njihovo ponasanje i stav na nivou prodavca sa buvljaka, drskost, šabanizam i primitivizam od strane vlasnika. Jedini problem ovoga tipa sam imao samo sa njima. I ja sam rad da podelim priču.:D
 
Kupovao sam kod njih svojevremeno Haf X, Noctua pastu neke sitnice itd.

Nisam imao problem ali nista sto sam kod njih kupovao mi se nije ni kvarilo, tako da ne znam dal su stvarno dziberi ko sto neki ovde pisu negativna iskustva.

Jedina reklamacija koju sam imao unazad godinama je neka maticna kod Emmija i ispali su korektni mada se malko oduzilo (2 meseca)

Ono sto mene nervira ne toliko kod VipHouse (ali i kod njih) je sto daju fejk cene proizvoda da bi bili prvi na listi IT Svet, kad kliknes rasprodato. Exceed je tu shampion, 99% stvari nemaju.

IT Svet bi trebao da krene da banuje sa svog sajta sve prodavce koji se tako ponasaju.
 
Kupovao sam ja kod njih,sve radi kako treba
Imao sam zamenu nekog kulera koji mi nije odgovarao za drugi odgovarajuci, isto bez problema...

(Exceed je jedini imao MS Cyclops u radnji (devojka koja radi tamo je top ,) , Monitor System je sampion u cenama na sajtu )
 
Nazad
Vrh Dno