Šta je novo?

VipHouse

ŽeljkoPFC

Poštovan
Učlanjen(a)
21.02.2017
Poruke
69
Poena
60
Možda sam promašio i nisam video, ali da pitam. Zna li neko nešto o VipHouse prodavnici? Gledao sam neke komponente i izleti mi VipHouse. Odem da proverim. Tamo nađem procesor G4600 za 8220,00 din. Dok je isti taj procesor na Emmiju 10.490,00 din. Dakle osetna razlika. Jel imao neko iskustva sa njima? Ako naručim nešto hoće li mi stići cepanica u kutiji za cipele? :)
 
Više komponenti kupio kod njih, bez problema. Imaju obično dobre cene za laptopove, znam kad sam jurio za druge pojedine modele da su mi uvek izlazili kao najpovoljniji.
 
Kupio jedan HP ranac (HP 17.3 Full Featured Backpack - F8T76AA) kod njih - sve proteklo bez problema, posle par dana naručio drugi (HP 15.6 Odyssey Backpack - L8J89AA) i kroz par sati javljaju da ga nema ...
Normalno i dan danas na njihovom sajtu isti ranac i dalje dostupan :)

Tako da ako je nešto na njihovom sajtu, ne znači da je stvarno dostupno ...



Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ko jos veruje u dostupnost na osnovu nasih sajtova. bice dobro ako nauce ikad da to srede...
 
Dobro je dok ti jave da nema pre nego sto ti skinu pare ako kupujes online ;)
 
He, oba puta bilo plaćanje pouzećem ...
DailyExpress brza pošta.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ko je pratio forum zna da im je servis jaca strana, tacnije jako su prijatni i izlaze u susret korisnicima koji reklamiraju uredjaj ili komponentu. [emoji54]
 
Ko je pratio forum zna da im je servis jaca strana, tacnije jako su prijatni i izlaze u susret korisnicima koji reklamiraju uredjaj ili komponentu. [emoji54]

vrlo ;)
ako ne radi usb na ploci, bace ponesto na socket, cisto da je ubiju skroz.
sef servisa i vlasnici su pilicari najgori.
radnici u prodavnici su (bili) okej.
 
Poslednja izmena:
:D

Gde su mladi tu je shala.

BTW, kod njih uzimam samo stvari koje se generalno ne kvare, vrlo cesto znaju da iznenade sa povoljnim cenama.
 
Znači, ako uzmem nešto kod njih i ne dao bog to crkne, uz uređaj i reklamaciju treba da ponesem i neku batinu za svaki slučaj? :smash:
Bolje onda na Emmiju uzeti šta mi treba, a ovamo samo ako je razlika u ceni osetna. Što i jeste sa ovim procesorom...
 
Hehe... Emmi/alti je ubedljivo najgori sto se reklamacija tice
 
E krastavac onda. Gledati najjeftinije komponente pa moliti boga da ništa ne rikne. Nema drugačije.
 
Imam dobra iskustva sa VipHouse, barem što tiče nabavke/poručivanja.
 
sad vidim da mi ne radi potpis.
evo sta radi bliphaus.
ploca odnesena jer nije radio interni usb3. "majstor" u servisu primio, pregledao plocu, skinuo zastitni poklopac... sve redno. ne javljaju se 10ak dana. ja pozovem... oni kazu "reklamacija odbijena, fizicko ostecenje", ja dodjem u servis, i vidim ono smece... izjava vlasnika (ili njegovog brata, koji vec bese, pisao sam tada) jeste da mora da sam ja ostetio kad sam stavljao plasticni stitnik na socket.

po mojoj slobodnoj proceni, neki 10kre je probao plocu, da vidi da li zaista ne radi taj interni usb3. i ispao mu je procesor u socket. to ostecenje je od ivice procesora.

Photo0152.jpg


edit: ponovo radi potpis :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Kakvi slepci
 
Ovde i nema problema ako je turok dobio papir o prijemu reklamacije. Na istom piše da li ploča ima ili nema fizičkih oštećenja. Ako piše da nema, onda nema i u trenutku predaje ploče na reklamaciju nije bilo.

Posle šta je bilo... to je van turokovih ruku.

Njegove opcije su sada privatna tužba (dobiće je lako ako ima papir o prijemu ploče na reklamaciju gde piše da nema fizičkih oštećenja) ili širenje navedene priče oko VipHouse-a gde stigne i tako im oduzme potencijalne kupce. Inspekcija je savetodavne prirode već neko vreme. Lakše im je da ne rade i primaju platu...
 
Kupio par ventilatora, Noctua NT-H1 pastu i zvucnike Logitech Z333 po povoljnijim cenama od konkurencije.

Ako odapnu zvucnici, ne znam hoce li biti reklamacije, jer boga pitaj gde je racun i je li citljiv jos uvek. Racun od CM V700 napajanja je daaavno izbledeo, a bi9 na tamnom mestu od kako je nababljeno, tako da je pametno slikati sve fiskalne i papire pre kupovine pa da se cuva na par mesta.
 
Kupio par ventilatora, Noctua NT-H1 pastu i zvucnike Logitech Z333 po povoljnijim cenama od konkurencije.

Ako odapnu zvucnici, ne znam hoce li biti reklamacije, jer boga pitaj gde je racun i je li citljiv jos uvek. Racun od CM V700 napajanja je daaavno izbledeo, a bi9 na tamnom mestu od kako je nababljeno, tako da je pametno slikati sve fiskalne i papire pre kupovine pa da se cuva na par mesta.
Pređeš peglom preko njega i problem rešen :)

Dobro bi bilo kada bi postojala aplikacija, pa slikaš račune i svi na cloud.
 
Pređeš peglom preko njega i problem rešen :)

Dobro bi bilo kada bi postojala aplikacija, pa slikaš račune i svi na cloud.
Vidis to nisam znao. Probacu to prvom prilikom :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Je li između pegle i računa treba da se stavi neka krpa ili možda alu folija ili ne? Koliko treba da bude, samo topla ili vrela kao kad se pegla pamuk?
 
Možeš staviti nešto između ali ne moraš. Ja nisam, ali sam posle morao malo da očistim peglu, sledeći put ću preko krpe ili aluminijuma. Sačekao sam da devojka završi sa peglanjem i kad je isključila iz struje ja sam sredio račun. Mislim da moze biti i mlaka, delić sekunde i gotovo :)
 
Nazad
Vrh Dno