Šta je novo?

Wifi nece da se konektuje na lap topu.

Nista

Cenjen
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruke
936
Poena
180
Od sinoć od jednom nece da se nakon podizanja sistema wifi konektuje. Nece da mi otvori listu korisnika da mogu sebe rucno da konektujem ako nece direktno. Nece ni rucno da se ukljuci wifi. Na slici je rucno ukljucen wifi, ali traje kratko i nece da se poveze na task baru. Imam Dell https://www.bcgroup-online.com/lapto....-500gb)-15293 . Evo ovo ovako izgleda u settings.

26694945_10208586193810828_534226508_o.jpg 26732175_10208586193850829_326318812_o.jpg
 
Da li je bio update Windowsa pre toga? Meni su neke zakrpe ubijale drajvere za wifi. Isto je bilo kao kod tebe.
Šta piše u device manageru?
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je bio update Windowsa pre toga? Meni su neke zakrpe ubijale drajvere za wifi. Isto je bilo kao kod tebe.
Šta piše u device manageru?
Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Da, bio je update pre paljenja wina.
U diagnostic troubleshot pise: 1. Turn off wifi, 2. Cable unplugged.
 
To ti je to onda. Deinstaliraj poslednji update i proradice. Eventualno da probaš neki stariji drajver ali meni nije pomoglo. Sigurno je i broadcom wifi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I ja muku mučim sa Dell-ovim laptopovima i WiFi od kako su počeli uz Windows 10 da drljaju sa driverima. To mi je glavni razlog zašto sam neke vratio na Win7
 
To ti je to onda. Deinstaliraj poslednji update i proradice. Eventualno da probaš neki stariji drajver ali meni nije pomoglo. Sigurno je i broadcom wifi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Od dva drajvera sam jedan vratio sto je Realtek-ov, drugi Intel-ov nema tu omogucenu opciju roll back driver. Opet isto, nema pomaka.

Model je star, na sajtu za njega nema drajveri za w10. Samo za w7 i w8. Da vratim na w7 jedino?
 
Mi se ne razumemo uopšte. Mislio sam da deinstaliras Windows update, kakvi sad drajveri?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mi se ne razumemo uopšte. Mislio sam da deinstaliras Windows update, kakvi sad drajveri?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Pokusao sam da deinstaliram Win update. Isto nece. Ovo sa drajverima sam sam pokusao. Nece ni tako. I ovo sam linka sam nasao, isto nece. Meni je vec podeseno kao sto se nudi resenje.

https://answers.microsoft.com/en-us...0/ecb56219-68ce-4613-b0ab-9338993120e9?auth=1

Na mobu, drugom lap topu i tabletu lepo radi net. Samo na Dellu mrtvo. Ubacio sam pre dve nedelje Fall Creator Update v1709. Uradio sistem jedan update Windowsa pre paljenja preksinoc i napravio problem.
 
Poslednja izmena:
Na w10 mi radi net sa kablom kad povezem ruter i lap top. Kad ugasim kablu nece da se poveze net na wifi.
 
Sredjen problem. Hvala svima na savetima. Pozdrav! :)
 
@Nista Kako?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno