Šta je novo?

Baterija za Samsung 10.1 2014. sm-p600

shomi1417

Slavan
Učlanjen(a)
14.09.2006
Poruke
503
Poena
320
Pozdrav,
pocela je da zeza baterija na tabletu, nakon pola sata koriscenja pada sa 100% na 40%, ekran krene da treperi iz cista mira i slicne zavrzlame :)
Trenutna baterija je original i sluzi evo vec cetvrtu godinu tako da je vreme da se menja... btw zena koristi tablet i koristi ga non-stop :)

Gde naci oem bateriju za note 10.1 2014 sm-p600?

Gledao sam na ebay-u, aliju i jos po nekim sajtovima ali mi sve te baterije deluju fake (verovatno i jesu) jer su oko 15-20$ i naravno iz Kine... Original sam nasao na sajtu oficijalnog prodavca samsung delova (isao na samsungov sajt pa tu iskopao link) i baterija je koliko se secam oko 80$.... To mi je previse za bateriju...

Ako moze neka preporuka za sajt, odredjenog prodavca, radnju koja ima oem baterije za tablete
Hvala unapred
 
Zovi ProMobi, oni imaju original baterije za Samsung

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Zvao sam ih danas nekoliko puta ali se uvek uključi aparat koji me stavi na čekanje (Svi operateri zauzeti) koje traje duže od 10 minuta i onda pukne veza...
Zvacu ih od ponedeljka
 
Dobio sam danas proMobi, ne vrse prodaju baterija samo prodaju sa ugradnjom... Imaju bateriju za p600, cena sa ugradnjom je oko 50E...
Pitao sam ih nekoliko puta da li je original baterija i uvek sam dobio isti odgovor: "baterije su original, narucujemo ih direktno od samsung-a..."
Znam da samsung ne prodaje posebno baterije za tablete ali ajde...
Kakva su vam iskustva sa ovom radnjom?
 
ProMobi je ovlašćeni servis za Samsung telefone i tablet računare. Naravno da su baterije original Samsungove.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Cisto da javim, zamenio sam bateriju (proMobi), 6k dinara sa ugradnjom...
Za sada sve lepo radi mada nisam ni imao nesto vremena da testiram bateriju... i ovako zena koristi tablet :)
Hvala svima na pomoci ;)
 
Nazad
Vrh Dno