Šta je novo?

Shadow of the Tomb Raider

Gde je trenutno najpovoljnije uzeti igru a da provereno može da se ubaci na steam i radi?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mislim da nema povoljnije nego na plati.ru. CIS ključevi rade kod nas na Steam-u.
 
Važi...još da pitam šta je pametnije uzeti, običnu, deluxe ili croft edition?...ovaj drugi je skoro 10e skuplji, isplati li se?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Važi...još da pitam šta je pametnije uzeti, običnu, deluxe ili croft edition?...ovaj drugi je skoro 10e skuplji, isplati li se?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zavisi koliki si fan Lare.Nema potrebe da dajes 10e vise ako neces igrati DLC-ove..a to su challenge tombovi koje ce da izbacuju 1mesec = 1tomb narednih 7meseci ako se secam dobro.Tako da ono..Ako bi da igras samo TR u smislu story-a kupi obicnu.

"Square tvrdi da će sa svakim DLCom dodavati nove grobnice, predmete, modove i side questove." To oprilike znaci da jednom mesecno narednih 7meseci upalis Laru i igras je neko odredjeno kratko vreme..kao dodatak zavrsene igre..
 
Ma pretrčim jednom i nikad više! Nisam od onih što 100% moraju sve da reše...ne pada mi na pamet da vijam kokoške i ređam u obor i sl ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kupio običnu verziju na plati.ru...kažu da je već aktivirana na steamu pa sad čekam sellera da vidi šta je bilo; ne znam koliko će da potraje ali se nadam da me neće zavrnuti pa se javljam sa utiscima i kako radi na matorom laptopu :D
 
Kupio običnu verziju na plati.ru...kažu da je već aktivirana na steamu pa sad čekam sellera da vidi šta je bilo; ne znam koliko će da potraje ali se nadam da me neće zavrnuti pa se javljam sa utiscima i kako radi na matorom laptopu :D

Obrati paznju samo gde cimas lika, posto uglavnom treba da ih cimas na "Chat with seller" Profil > Purchases > klik na to sto si kupio > scroll na dole i imas feeedback polje i drugi tab Chat with seller. Pa mu tu pisi.

Strpljenja samo nije nista novo to jednostavno prebace koji su kljuc slali koji ne.Ja sam cekao za prosli TR jedno 2-3dana posto lik nije bio kuci.Na kraju sam napisao negativan feedback, koji se ne odobrava dok seller ne vidi sta je napisano(ne moze da ga on ponisti naravno) .To mu verovatno popali sve lampice i mejlove pa se ubrzo javio.Poslao novi kljuc bez problema i povukao sam negative feedback i izvinio se coveku.

Sacekaj dan dva da ti se javi, ako se ne javi napisi neki negative feedback i mislim da ce doleteti.
 
Ma rešeno je sve posle 20min druže...upravo tako sam i odradio kao što si napisao! Inače od istog sam i prošli tomb pazario :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko izadje na kraju tr standardna verzija preko tog rusa ?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko izadje na kraju tr standardna verzija preko tog rusa ?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Oko 25 eura. Inače igra na 1366x768 sve na low trči samotako u 45fps ja zadovoljan...samo da ne bude kasnije nekih zahtevnih destinacija, to bi već bilo neigrivo?! Za prvih 3h igranja, priča mi je totalno mah ali je ok što ima par novih poteza. Igram na xbox kontroleru

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Samo da skrenem paznju na pravila foruma, posto se redjaju warnovi...
 
Ili se meni cini ili je grafika gora u odnosu na rise of tomb raider

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Jeste gora negde, negde je bolja, ali iskreno ne vidim zasto je ova igra toliko zahtevnija od rise-a.
Kao i AC Origins i Odyssey, koriste temporal AA, koji zamucuje sliku i pretvara teksture u 2d maltene.
Koristim smaa, ali em nije divoljan, em slika nije kao ranije sa MSAA, kada izostri i ukloni ivice.
Trebali su da stave pored tih i MSAA 2x i 4x.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka fora da izbegnem zamrzavanje igre kada pokusam da procitam odredjene murale.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno