Šta je novo?

Shadow of the Tomb Raider

I SE je malo digao cene za RU tržište u odnosu na taj period, mada sigurno će biti i povoljnijih prodavaca.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ja mislim da sam predhodni kupio za 12 eura
 
Baš tako beše

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Cena na RU steam store-u je osnovna 25e/Deluxe je 30e/Croft je 37e. Igra se kod njih otkljucava za 10h ... cca 18/19h po nasem vremenu.Da se saceka jos 1-2dana pa ce da pocnu sa borbom cenama na plati sigurno.
 
Poslednja izmena:
Koja razlika između tih silnih verzija? Ako imam pušku i šubaru više, briga me za deluxe

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Craft ima season pass...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
To neki dlc ili šta mu dođe?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Season pass ti ukljucuje sve (uglavnom) buduce DLC-ove kad izadju, ako vec nisu izasli.
 
To neki dlc ili šta mu dođe?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Pa ono generalno DLC-ovi za TR, treba uzimati samo ako bas postujes franchise..ja ga igram od 98' pa ne preskacem nista.Rise of Tomb R.(prosli deo) DLC je generalno meni imao bolju pricu nego sama igra.Baba Yaga je u pitanju.Do duse ti DLC_ovi su kratkog veka(mozda 10ak sati dok se skupi sve, a uzimajuci u vidu stanje/cenu igre, dlc je kostao tada koliko pola igre(7-8$ bese).

Za sada za Shadow, ovo je planirano(verovatno za prvi DLC(koliko ce biti ne znam) https://www.screencast.com/t/5dQBCSFk7Efa

Ima i da se claim-uju zlatni itemi/ oprositite skinovi : https://tombraider.square-enix-games.com/en-us (kre*enizacija)

Nemam pojma ovo dodaci su glupost : Croft edition ima 1skill point na startu da iskoristis("booster pack") , neke skinove koji daju neki minimalni boost u XP-u kad (craftujes/lovis/itd)..Soundtrack-ove/ Dva nova luka(exclusive) koji su isto totalno bespotrebni..pa boze moj igra se tomb raider ne RPG neki na Nightmare :)

Oduzih ga..u principu kao sto rekoh ako niste fan/ljubitelj itd nego bi samo da se igrate..uzimajte osnovnu verziju..
 
Poslednja izmena:
Odlicne vesti. To je regularna verzija, zar ne?
Edit - kupio i ja i aktivirao. Upravo se skida.
 
Poslednja izmena:
Uzeh i ja croft edition kod njega ..skida se..
 
Taj kljuc odatle radi sve regularno i na nasem podrucju ili se preko VPN aktivira?
 
Taj kljuc odatle radi sve regularno i na nasem podrucju ili se preko VPN aktivira?

Nema sta kao i za prosli TR(Rise of TR), square enix nas je stavio u RU/CIS podrucje tako da SEnix kljucevi za RU/CIS porucje rade kod nas.Mozda si se zbog toga zbunio_Ovo je do duse presedan, jer su jedini to uradili.

Steam giftovi su skroz druga prica.Oni su no no..
 
slicice neke sto sam snimio dok sam igrao , nisam bio u mogucnosti da ukljucim RTX:D
20180915112626_1.jpg
20180915112629_1.jpg
20180915111924_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako uzmem ovaj ključ, aktiviram i odem u nemačku sa leptopom, hoću moći tamo da igram istu?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako uzmem ovaj ključ, aktiviram i odem u nemačku sa leptopom, hoću moći tamo da igram istu?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Naravno da ne, mada postoji priča da igre tri meseca posle aktivacije na steamu gube regionalna ograničenja.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ok igra za sada.
Vidi se da je grafika napredna, ali mi se ne svidja taj plastični izgled, podseća me na uncharted 3 ili max payne 3.
Input lag u 4k/30 je katastrofa, pa igram u 1080p/60.
 
Naravno da ne, mada postoji priča da igre tri meseca posle aktivacije na steamu gube regionalna ograničenja.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Zašto ja mogu onda da igram i skidam kada sam povremeno u Srbiji iako sam sve igre nabavio dok sam u AT?
 
Zašto ja mogu onda da igram i skidam kada sam povremeno u Srbiji iako sam sve igre nabavio dok sam u AT?
Zato što oni nemaju regionalna ograničenja, kao ni 99% igara što kupiš na stramu kod nas. To je rezervisano za tržišta sa nižim cenama.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Naravno da ne, mada postoji priča da igre tri meseca posle aktivacije na steamu gube regionalna ograničenja.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Potvrdjujem ovo.Buraz je isao u Moskvu da tetovira neke prijatelje.Uzeo je neki paket sa humblebundle-a 2-3 dana pred odlazak, i imao je How to Survive 2 koji je bio malo vise od 2meseca aktiviran..i igre su bile "not able to play due regional restriction".Ostalo je sve moglo.Pa smo nasli da se radi o "3 meseca reg. ogranicenju".
 
,,Buraz je isao u Moskvu da tetovira neke prijatelje,,

Mene je ovo više zainteresiralo nek sam Tomb Raider :p

U Maskva nema tetomajstora??Il je buraz No.1 u svetu??
 
Verovatno kod fudbalera ili starlete na službenom putu :d
 
  • Like
Reagovanja: M J
,,Buraz je isao u Moskvu da tetovira neke prijatelje,,

Mene je ovo više zainteresiralo nek sam Tomb Raider :p

U Maskva nema tetomajstora??Il je buraz No.1 u svetu??

Srpski mentalitet na zalost, veruju samo svojima.A i bio je na "razmeni studenata", tj gostovao u studiju.Pa se usput napakovale i ove budale iz "srBske casti" sa crkvama i 1389 glupostima, .Lepo pros'o sto bi narod rekao.. :d
 
ljudi jel neko igrao igru ili svi kupuju hahah :smash: kakva je igra
 
Nazad
Vrh Dno