Šta je novo?

Shadow of the Tomb Raider

Jos ako izadje do februara full shut up and take my money :)
 
Mene vise ovo zanima:

 
Meni se vise svidjalo ovo osvetljenje pod vodom u originalu.
Sto se tice ostalih stvari, Remake deluje fantasticno.
 
Za danasno vreme ove verzije su smesne

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
I dalje ne znam na sta mislis. Je l' ti remake izgleda shit, ili sta?
 
Da, rimake napsrema danasni tomb rider je "smesan" i nema nikakve sporedbe

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Negde sam cuo da govore da ovo je radio jedan covek... tako da vest ne znam jel tacna ali ako je istina onda je itekako odlicno uradjen demo.
 
Da, rimake napsrema danasni tomb rider je "smesan" i nema nikakve sporedbe

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Pa gde poredis novi TR i ovo ffs?
Ko sto rece Pistaljka, remake je radio jedan covek i izgleda fenomenalno.
 
Negde sam cuo da govore da ovo je radio jedan covek... tako da vest ne znam jel tacna ali ako je istina onda je itekako odlicno uradjen demo.
To da, ali ipak pricamo za danasni tomb rider,tako da najavljen je shadow of tomb rider :)

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Remake Tomb Raider-a 2 je radio NicoBass i meni izgleda fenomenalno, ima onaj stari old school smek i zbog toga mi se mnogo svidja, grafika nije previse nabudzena kao na novim tomb raider verzijama samo bih voleo da zavrsi remake full verziju sto pre je moguce.
 
Dokle je uopste stogao sa igrom?Znam da je prvi level uradjen.

Sent from my Galaxy S6 Edge
 
Da su ovi iz Square Enixa i malo pametni pravili bi rimejke starih naslova (dvojka, trojka i cetvorka). Ovaj Remake dvojke sam odigrao i izgleda fantasticno. Grafika je sasvim dobra. Nije na nivou novih igrica, ali nije ni sad ocajna kao sto neki kazu.

Sto se tice novih Tomb Raidera, ni od ovog ne ocekujem nista specijalno. Verovatno ce biti opet glupava igra u Rambo fazonu. Da se ovi novi Tomb Raideri zovu Rambo od mene bi imali ocenu 10/10, ali posto u imenu sadrze dve reci, a to su Lara Croft ja im dajem ocenu 1/10. Kontam ja da je ovo napucavanje zanimljivo klincima i da to vecina traze, ali meni kao starom igracu ovo nema nikakve veze sa Larom Croft, stoga mogu slobodno da promene ime igri. Ja hocu manje napucavanja, a vise zagonetki slicnim onima iz cetvrtoga dela TR-a.
 
Sto se tice novih Tomb Raidera, ni od ovog ne ocekujem nista specijalno. Verovatno ce biti opet glupava igra u Rambo fazonu. Da se ovi novi Tomb Raideri zovu Rambo od mene bi imali ocenu 10/10, ali posto u imenu sadrze dve reci, a to su Lara Croft ja im dajem ocenu 1/10. Kontam ja da je ovo napucavanje zanimljivo klincima i da to vecina traze, ali meni kao starom igracu ovo nema nikakve veze sa Larom Croft, stoga mogu slobodno da promene ime igri. Ja hocu manje napucavanja, a vise zagonetki slicnim onima iz cetvrtoga dela TR-a.

Apsolutno se slazem sa tobom, cilj ovih starijih avantura bio je i da ukljucis mozak malo i da se pomucis da predjes. Nije postojao gameplay na youtubu nego si zvao drustvo kod tebe da se mucite zajedno. Danas glavni lik ako nema neke moci gde pretvara perecu u sarmu slabije se igra. I ako slika nije 16k onda ne treba ni monitor da se upali. Tuzno vreme. Sto se tice remake-a izgleda fantasticno i cim ugrabim vreme uzivacu u igri. Iako sam je presao x puta.
 
Poslednja izmena:
Apsolutno se slazem sa tobom, cilj ovih starijih avantura bio je i da ukljucis mozak malo i da se pomucis da predjes. Nije postojao gameplay na youtubu nego si zvao drustvo kod tebe da se mucite zajedno. Danas glavni lik ako nema neke moci gde pretvara perecu u sarmu slabije se igra. I ako slika nije 16k onda ne treba ni monitor da se upali. Tuzno vreme. Sto se tice remake-a izgleda fantasticno i cim ugrabim vreme uzivacu u igri. Iako sam je presao x puta.

Tacno tako. TR2 na PS danima cepali sa drugarom i provaljivali sta kako.
Uzeo zadnji i debelo zazalio, zbunjena devojcica koja stenje i na najmanji pokret koja masakrira armije placenika i ostalih sa sve boostovima...
Jedino sto je grafika lepa, ostalo je katastrofa... za mene tesko razocarenje...
 
Legend je meni nekako bio najbolji, dovoljno mozgalica i dovoljno pucacine :) A i poprilicno dobra grafika u to vrijeme...
 
Kada sam ja bio klinac tada je bio popularan Legend cini mi se, ja sam imao oko 8 godina kada je on izasao. Za moj uzrast tada, mozgalice su mi izgledale komlikovano i bilo je delova gde sam znao da se zakucam i po 2-3 dana, obicno kod onih bossova. Ali kada sam uzeo TR4 da igram tek sam onda video sta su mozgalice. Cetvorku nikada nisam ni presao do kraja, bio sam stao na jednom delu i nisam mogao da provalim sta i kako i odustao.

Legend je bila prva TR igra koju sam igrao i od tada mnogo sam zavoleo Laru, pa sam posle Legenda odigrao i starije delove (jedino nisam igrao Chronicles i AoD). Posle toga je dosao fantasticni rimejk keca koji mi se jako svideo, a posle njega Underworld koji mi se takodje svideo. Posle toga sam jedva cekao novu igru i kada se konacno pojavila 2013e doslo mi je da placem. Napucavanje, napucavanje i samo napucavanje. Bez mozganja, bez icega. Samo trci, skaci, pucaj i to je sve.
 
Kada sam ja bio klinac tada je bio popularan Legend cini mi se, ja sam imao oko 8 godina kada je on izasao. Za moj uzrast tada, mozgalice su mi izgledale komlikovano i bilo je delova gde sam znao da se zakucam i po 2-3 dana, obicno kod onih bossova. Ali kada sam uzeo TR4 da igram tek sam onda video sta su mozgalice. Cetvorku nikada nisam ni presao do kraja, bio sam stao na jednom delu i nisam mogao da provalim sta i kako i odustao.

Legend je bila prva TR igra koju sam igrao i od tada mnogo sam zavoleo Laru, pa sam posle Legenda odigrao i starije delove (jedino nisam igrao Chronicles i AoD). Posle toga je dosao fantasticni rimejk keca koji mi se jako svideo, a posle njega Underworld koji mi se takodje svideo. Posle toga sam jedva cekao novu igru i kada se konacno pojavila 2013e doslo mi je da placem. Napucavanje, napucavanje i samo napucavanje. Bez mozganja, bez icega. Samo trci, skaci, pucaj i to je sve.

Ja sam Tumb poceo da igram kad je izasla dvojka.Zbog Lare sam i kupio Sony PlayStation keca.To su bili dani (i noci) provedeni uz igru.Nekad sa drustvom,a nekad i sam,pa razbijaj glavu kako proci dalje.Naravno tada interneta jos nisam imao,ali sto ti kazes,na kraju uspes da provalis i da zavrsis level.A kad zavrsim igru,naravno opet krecem iz pocetka i onda trazim one "secrets" kojih po mapi ima dva-tri i koji su debelo sakriveni.To je tek ludilo!Sve Tumbove sam presao po nekoliko puta,cak i ona "Gold" izdanja sto su izlazili kao dodatak uz igru.

I onda izlazi Tomb Raider 2013,mislim-katastrofa!Samo ides i pucas!A ako se slucajno negde zaglavis,samo stisnes posebno dugme na tastaturi i "zasvetli" ti put kojim treba ici dalje!!!To je bio kraj.Kada sam to video,obrisao sam igru i nikada je nisam presao.Niti cu.
 

Tomb Raider: Anniversary

Dobra vest, radi se TR 3 i TR 3 gold remake u unity 3d radi ga heckler sa nekoliko programera, kako kaze zavrseno je 70~75% igre ostalo je samo optimizacija i cut scene najavljuje da ce u 2018 god biti zavrsena ostalo procitajte ovde i intervju sa hecklero-m http://www.core-design.com/community_theadventuresoflaracroft.html :)

Nekako mi rimejk dvojke lepse izgleda u odnosu na slike, mada i ovo jako lepo izgleda. Nadam se da ce biti do leta gotovo. I ovako sam planirao da ponovo predjem sve delove TR-a preko leta ako se bude imalo vremena.
 
I meni izgleda remake TR 2 nesto bolje graficki po sshotovima ali ni ovaj remake ne izgleda lose, videcemo na kraju kako ce ispasti ja cu ga sigurno probati.
 
Meni je bitno da ima sistem upravaljanja naliko onome iz TR:Legenda i neku pristoju grafiku. Nista vise ne treba. TR2 Remake stvarno izgleda fantasticno.
 
Evo klipa TR 1 sa novim ati rage 3d patcho-m i soundtrackom, podrzava rezoluciju do 4k ako imate 4k monitor ali dovoljno je i 1080p

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno