Šta je novo?

Fotografije - 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je l' ova ljubičasta nijansa pozadini dodata u postprodukciji? Sviđa mi se, mnogo volim ljubičastu. :)
 
Big odlicna postavka i krajnji rezultat. Me like ;)
 
@Aibo ... na trecoj glavi iza Une , vidi se malo iza nje...je ljubicasati gel ....tako da smo odmah dobili zeljeni rezultat ....

@Gimp suit ... Hvala ...

btw ...moju Unu sam fotkao za njen CV .,...konkurisala za prvi posao u zivotu .... i dobila ga je ....tako da sam happy :D ........ a nokti ...otisli su naravno ....dosta je bilo :)
 
Dobra fora i rezultati naravno. Hvala na objašnjenju.
 
Evo nešto i od mene, dajem znake života. :p

Trenutno sam se posvetio ovom projektu i fotkanju balerina, pa u suštini i zaboravljam da kačim fotke na flickr. :)

Tara by Stefan Barna, on Flickr
 
acivinik, jel to Samyang 85mm? Lepe slike, sviđaju mi se boje.
 
Odličan i model, iskreno sam očekivao da si imao više posla u peglanju kože npr.
 
Vidim da nesto ne pije vodu pa rekoh da pitam. :d
Poznate mi devojke sa slika nesto pa sam tek onda ukapirao da smo sugradjani... Gledao sam tvoje radove i svidja mi se zaista tvoj stil.
 
Odličan i model, iskreno sam očekivao da si imao više posla u peglanju kože npr.

ma ima tu uvek posla,bila koza dobra ili losa... pokusavam da kopiram Ruse u obradi, da mi sve izgledaju kao lutke :)


@Mrljesana , ako mislis na mene, poslednji model je iz BG, gde stanujem...a vecina prethodnih je iz AR, odakle sam... A to za stil, i nemam ga bas, pronalazim se pa isprobavam svasta :D
 
Jedna sa stadiona. Zao mi samo visoke ISO vrednosti, ali eto...

https://flic.kr/p/29mia9o

9Px2vuv.png
 

Prilozi

  • P1000907.jpg
    P1000907.jpg
    1.3 MB · Pregleda: 90
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Eto i ja upadoh u klub nosioca naočara, jes' da nije velika dioptrija (-0.75) ali eto. Pomažu, ne vidiš koliko ne vidiš dok ne počneš da nosiš, noću pogotovu, svetla mi se ne razlivaju više. Uzeh fotobraon stakla i AR.

Glasses by Dragoljub Radovanović, on Flickr
 
Ovog vikenda sam malo vežbao sa decom iz rodbine. Dok ja kadriram, fokusiram... oni već na drugom mestu. Pravi trening. :D

 
Poslednja izmena:
Ja se sa bracketingom trenutno igram :D

43556518625_c18ee2668b_k.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nebi mogao gcam ovu scenu. Bar ne da liči na nešto donji deo slike. Moram probati baš sa telefonom RAW Pa da odradim HDR da vidim dokle se može :D

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno