»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 16 do 30 od ukupno 39

Tema: Uslovi za ucestvovanje u kripto temi ???

Pa kako si pokrenuo ovu temu?

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        2.937
        Jedino što će imati višu cijenu od bitcoina jeste account sa member statusom na benchu, jelte da bi mogli pisati.

Ja predlažem da se još malo podignu kriteriji za pisanje, da mogu da prodam account za više para.

Member Avatar korisnika vatrogasac53
        Na forumu od
        Jun 2008
        Poruka
        802
      4. Moja mašina
        • CPU: Intel 8600k
        • MoBo: ASUS ROG Strix Z370-F Gaming
        • RAM: G.Skill Trident Z 3200Mhz cl16
        • VGA: Palit GTX 1070
        • MON: Samsung C27FG70FQU
        • HDD: Samsung 840 Evo, WD Red 2Tb
        • OPT: Teleskop
        • Case: Next Fractal R5
        • SND: USB Dac
        • INET: DSL
        • Ostalo: Valjevsko pivo
      5. Još malo će kriptoljupci tražiti nezavisnost od glavnog foruma.

Member
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.466
        Citat Citiram korisnika: 001 Pogledaj poruku
        nije u redu nekoga blokirati da napise kad i gde hoce
        Druze, ovo je privatan forum - kome se ne svidjaju pravila, ne mora ni da cita ni da pise.
        Also censored

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.000
        Kako god okrenes nije u redu nekoga blokirati da napise kad i gde hoce.E sad verovatno na svim forumima ima lupanja i postavljanja istih ili slicnih pitanja pa ih nisu zatvorili za odredjene.

Ajde onda sve forume zatvoriti,nikad nisam voleo kad neko nekoga blokira,pustite ljude da pisu gde i kad hoce naravno ako se pise kulturno i bez vredjanja.
        Bilo je pusteno i svega je bilo ali najmanje kulture i bez uvreda...
        Ta mera je primenjena sa razlogom a ne zato sto je vlasnik/admin/mod imao los dan pa ajd da ugnjetavamo nove kriptashe...
        Da ste iole malo pratili forum u zadnjih par meseci i ti i @Brkic bi vec videli prilican broj tema i postova sa istom tematikom te ove rasprave ne bi ni bilo...

Citat Citiram korisnika: vatrogasac53 Pogledaj poruku
        Još malo će kriptoljupci tražiti nezavisnost od glavnog foruma.
        Vec jesu preko Slack-a ako se ne varam ali cujem da sve prsti od kulture i prisnih odnosa...
        Menjao DukeLander : 05.01.2018. u 04:15
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Moderated
        Na forumu od
        Dec 2017
        Poruka
        1
        Ja sam jedna od onih koja je došla s namerom da se uključi u kripto priču. Ubrzo sam shvatila da ću to moći tek za dve godine. Nemam mi mnogo smisla. Nekako mi je bilo logičnije da paralelno postoji neki trash kripto gde mogu i ja sa sebi sličnima da se oglasim, a onda jednog dana da pređem među VIP kripto i nastavim tamo da pišem. Jasno mi je da ovaj forum nije javno dobro i, što se mene tiče, jedni efekat je to što sada samo mogu da odem kao i što sam došla...
        Svaka pomoć je dobrodošla...

Member Avatar korisnika scouser
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        2.562
      10. Moja mašina
        • CPU: Q6600
        • MoBo: ASUS P5W DH DL 975X
        • RAM: 2x2GB KINGSTON DDR2 800
        • VGA: MSI 2600PRO DDR3 256MB
        • MON: DELL U 2312M
        • HDD: 1x640GB AAKS,2 X WD 500GB AAKS SATA2
        • Case: CHIEFTEC DG01-WDU,ENERMAX LIBERTY 500W
        • SND: LOGITECH X 210,SB AUDIGY
        • LAP: Asus T100HA
        • TV: LG LH3000
        • Ostalo: LOGITECH c310 SKY STAR 2 Nexus 5x Nexus 5
      11. Ovo nije kripto forum. Ali stvarno nije. Tako da... Putuj igumane...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
        ▒▓██ ✯ █ L █ I █ V █ E █ R █ P █ O █ O █ L █ ✯ ██▓▒

Member Avatar korisnika bombaš
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        2.481
      13. Moja mašina
        • CPU: Intel i7 2600k&212EVO @4.6GHz
        • MoBo: Asus Maximus V Extreme
        • RAM: HyperX Beast 2x8GB
        • VGA: Rx 480
        • MON: DELL U2312HM
        • HDD: Intel 520
        • OPT: Asus
        • Case: TT Shark&EnermaxPlatimax 1kW
        • SND: Asus Xonar DX & Alesis Elevate 5 & Alienware TactX
        • LAP: Asus K53TK-SX094
        • TV: Samsung UE32F5300
      14. Citat Citiram korisnika: 001 Pogledaj poruku
        Isti slucaj i kod mene,clan od 2005 i ne mogu komentarisati.

Malo mi je glupo to pravilo,to sto neko ima samo par ispisanih poruka ne znaci da nije aktivan u citanju foruma.
        Pa svako moze komentarisati i sakupiti 500 poruka,eto odem sad i lupam ko maksim po diviziji okolo naokolo po forumu i kao sad sam ja aktivan clan a to sto se pola ljudi nalupalo u komentarima to nema veze.
        Možeš da lupaš "okolo", ali ćeš tako ostati i bez statusa koji trenutno imaš..

Morate shvatiti, da je dobar deo onih od kojih se moglo nešto naučiti u kripto temi, otišao baš zbog nekih novih učesnika. Danas pitaju, traže, mole... posle mesec dana se uhvate za pogrešnu procenu nekog iskusnog člana i počnu da pametuju. Zbog toga se već odavno, najkorisnije priče vrte po pm.
        Dakle, veću korist će imati oni koji samo nastave da čitaju.. imaće bar šta pametno naučiti.
        Menjao bombaš : 05.01.2018. u 10:34

Member Avatar korisnika arcibalde
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        5.406
      16. Moja mašina
        • CPU: E5200
        • MoBo: Msi G31
        • RAM: 3Gb DDR2
        • VGA: Palit 9800GT 512MB
        • MON: Samsung 943nw
        • HDD: WD 320Gb
        • OPT: Pioneer DVD RW
        • Case: CoolerMaster neko
      17. Citat Citiram korisnika: 001 Pogledaj poruku
        Kako god okrenes nije u redu nekoga blokirati da napise kad i gde hoce.E sad verovatno na svim forumima ima lupanja i postavljanja istih ili slicnih pitanja pa ih nisu zatvorili za odredjene.

Ajde onda sve forume zatvoriti,nikad nisam voleo kad neko nekoga blokira,pustite ljude da pisu gde i kad hoce naravno ako se pise kulturno i bez vredjanja.
        Upravo je tako i bilo. Sve ove godine koliko kripto kao takav postoji tema je bila otvorena za sve. Svako je mogao da pise sta god zeli, dokle god je bilo u okviru pravila foruma naravno. Onda je krenuo globalni kripto boom a sa njime i navala na kripto podforum. Iako nemam nikakve veze sa kriptoom volim da citam taj podforum cisto da vidim sta se desava. Najmanji problem je bio to sto su ljudi, novopridoslice, postavljale ista pitanja na koja je odgovoreno svega nekoliko post-ova pre. Bukvalno. To je ono sto sam ja kao obican clan video a ko zna koliko toga su moderatori obrisali. E sada ako se uzme u obzir zasto ljudi dolaze na Bench zbog kripta a to je zato sto ovde ocigledno mogu da saznaju to sto ih interesuje zbog iskustva clanova koji se time bave a onda ti isti iskusni clanovi krenu da napustaju forum ili jednostavno prestanu komentarisati i odgovarati na bezbrojna potpuno ista pitanja sta ce nam ostati?

Ovo je cak i najbenignije. Ima tu i ljudi koji optuzuju iskusnije clanove zato sto su procitali njihova predvidjanja vrednosti odredjenog kriptonovcica a ta predvidjanja se nisu ostvarila pa su im oni krivi sto su izgubili novac (gotovo svako, od tih iskusnijih, ko iznese odredjeno predvidjanje se ogradjuje da je to samo njegovo misljenje i ne mora da znaci da je u pravu, maltene imamo EULA pri svakom takvom postu).

Ne pratim bas pazljivo tehnicke postove oko konfigurisanja rig-ova, miner-a mada ih tu i tamo ovlas pogledam i ono sto sam primetio je da ljudi koji traze pomoc jer im nesto crash-uje ili imaju problema sa temperaturom itd. dobijaju konkretne savete i pomoc.

U sustini, ako neko i ima neki tehnicki problem sto se HW-a tice uvek moze da posalje PM nekome, malo se citaju teme pa se lako zakljuci ko se u sta razume i oko cega bi mogao pomoci, i pita za savet. Ako nista drugo taj iskusniji clan ce ga lako usmeriti na osobu koja mu najverovatnije moze pomoci.

Ono sto sam zeleo da kazem je da je ova zabrana pisanja koja se tice jedino Kripto podforuma, bukvalno, iznudjena.

Member Avatar korisnika mirza82
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        4.634
      19. Moja mašina
        • CPU: F82
        • MoBo: MPOWER
        • Case: M4
        • SND: AKRAPOVIC
        • INET: Bez interneta
      20. Citat Citiram korisnika: Zeha Pogledaj poruku
        Podrzavam da bude i "trash krpipto" tema, pa ko hoce neka tu pise sta mu volja bez obzira na status...
        Na sta bi tek to izgledalo?
        "Nije znanje znanje znati, vec je znanje znanje dati!"

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2005
        Poruka
        6
        Ako su se na tom kripto podforumu javljali sa ovakvim komentarima uz izuzetak nekoliko vas onda razumem zasto su ga "zakljucali", komentari kao deca u vrticu..

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.000
        Ako su se na tom kripto podforumu javljali sa ovakvim komentarima uz izuzetak nekoliko vas onda razumem zasto su ga "zakljucali", komentari kao deca u vrticu..
        Nije kao deca vec su ljudi poceli da prave sprdnju oko ovoga, koliko smo vec razglabali zasto, zbog cega na ni sam ne znam koliko puta ponovljena pitanja...

I pardon, pogresio sam, nije Slask vec je Bench Discord i tu grupu su zatvorili... pitam se zasto...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        9.294
      24. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG LCD 32LW5590 i CONAX CAM modul :o)
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master
      25. Citat Citiram korisnika: mirza82 Pogledaj poruku
        Na sta bi tek to izgledalo?
        Na sveopstu papazjaniju ali bas ta tema bi za to i sluzila, tu bi stavio moderatora "po kazni" da moderise kad nesto "zabrlja", cisto reda radi da ne bude vredjanja...
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2017
        Poruka
        35
      27. Moja mašina
      28. bilo bi lepo da makar mozemo da pisemo u temu za kupovinu/prodaju (razmenu) kriptovaluta.
        Mislim da ima dosta nas koji bi zeleli na taj nacin da izbegnemo provizije

Pozdrav

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.000
        Citat Citiram korisnika: nikola94 Pogledaj poruku
        bilo bi lepo da makar mozemo da pisemo u temu za kupovinu/prodaju (razmenu) kriptovaluta.
        Mislim da ima dosta nas koji bi zeleli na taj nacin da izbegnemo provizije

Pozdrav
        Bilo bi lepo ali ovo nije kripto trgovina forum... po 100-ti put...

Mada kada bolje razmislim, uvedemo lepo clanarinu za kripto, za svaku trgovinu nama 1% i svima lepo...
        Ah da, cim se placa ne valja... nista...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •