Šta je novo?

Bluetooth zvučnik i Wireless konekcija

nidzesi

Slavan
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruke
1,404
Poena
265
Pozdrav svima :)

Imam od juče jedan problem koji nikako ne mogu da rešim. Imam HP laptop, sve normalno radi, Win10, SSD. Uzeo sam juče neki bluetooth zvučnik. Stvar je u tome da kad laptop povežem preko bluetootha sa zvučnikom wireless konekcija počne da davi i da secka, toliko da ni radio u winampu neće da peva bez bufferovanja. Zvuk se normalno reprodukuje kad pustim mp3 iz winampa, al internet konekcija počne da zeza. Imaju li veze bluetooth i wireless?

Imate li neki predlog šta da radim?

Hvala.
 
Kreni prvo od novih drajvera, ako to ne pomogne onda se povezi kablom na ruter. Ako ni to ne pomogne najbrze resenje koje ce da ti ustedi zivce je da kupis USB WiFi adapter. BT i WiFi ti se kolju jer su na istom cipu najverovantije, jeftiniji cipovi vole da rade to. Mozda mozes da zamenis nekim drugim ali to je vec "sta bi bilo kad bi bilo resenje".
 
Moguće, mislio sam da je to, ali pre par meseci sam od devojke koristio drugi zvučnik preko bluetootha i sve je radilo normalno. Zar ne bi i tad zezalo?
 
Je l' ti taj BT zvucnik ima i mikrofon? Ako ima, probaj desni klik na volume dugme, recording devices, nadjes svoj uredjaj i desnim klik, pa na disable.

Meni je pomagalo u nekim slucajevima...
 
Probaj ovo iznad jer je moguce, ali ako nije do toga ustedi vreme i uzmi za crvenu usb adapter, adapteri u laptopu su uglavnom smece. Ja imam tu srecu da imam Intel 7260 koji je dual band, ne gusi se.
 
Nema mikrofon. Ima fm radio, al to nema nikakve veze. Stvarno mi nije jasno zašto zeza. Imam neki wireless usb adapter, probaću sutra.

Hvala na odgovorima.
 
Moguce da ga davi Win 10 nekako. Ako imas adapter jos bolje, veruj mi da je najbrze resenje.
 
Nazad
Vrh Dno