Šta je novo?

Izbor izmedju 2 TV-a

Čkalja

Cenjen
Učlanjen(a)
14.11.2016
Poruke
1,102
Poena
145
Pozdrav ljudi , treba mi pomoc oko izbora TV-a....

Naime , uzeo bih preko Box paketa iz mts-a. Izbor mi je pao na neki od ova 2 TV-a.....naravno ne mora nista od ova 2 , moze preporuka i za nesto slicno tog cenovnog ranga , ali bi ovo dobro doslo na rate posto svejedno koristim box paket....

PHILIPS 43PUS6162/12

Samsung SMART TV LED UE40MU6122KXXH UHD

U principu ne bih nista ispod 40" , ako vas ne mrzi bacite pogled na celu ponudu , siguran sam da znate kako da dodjete do tog prikaza....
 
Taj Philips izbegavaj ako ces da koristis TV i za igre (PC/PS/XBOX), input lag je ocajan.
 
Poslednja izmena:
Хм, често сам читао да су цене у мтс папрене али ове делују сасвим ОК и углавном прилично ниже него у продавницама. Самсунг је сада око 60к, најниже је било пред празнике и то до 54к а овде је 51к ... да користим бокс, одмах бих узео њега ... мада би било добро да се провери да ли и даље има 5 година гаранције.
 
Sta ce ti 4k na 40 incha.Ja bih uzeo vecu dijagonalu full hd/imas 49 /za taj novac. A cene su sada korektne kakve su bile .Ja sam uzeo sony 49we660 preko njih i bili su medju jeftinijim radnjama .
 
Poslednja izmena:
Ide TV u moju sobu gde ce i 40" verovatno biti previse , ali naguracu ga :D da ide u vecu sobu ne bih ni ja gledao ispod 49 sigurno....

Inace porucen Samsung , aktuelna prica sa 5 godina garancije , cekam isporuku , cena je skroz korektna.....
 
Nazad
Vrh Dno