Šta je novo?

IT Kurs za C++ programiranje, preporuke?

Kipac

Poštovan
Učlanjen(a)
19.06.2017
Poruke
2
Poena
51
Pozdrav, imam 18 godina, sacu 19, uskoro zavrsavam srednju koja nema veze sa programiranjem, ali me to interesuje, tacnije C++ jezik. Zanima me koji KURS, je temeljan u prenosenju i kolicini znanja koje nude, da je u Beogradi ili okolini, cena od 700-1000e, za faks mi se ne cima iskreno, a na forumima vasim sam citao da IT akademija i ako izgleda lepo na papiru nije najpouzdanija jer daje samo neke osnove, sad koliko je to tacno ja ne znam. Interesuje vase misljenje, molim ljude koji su imali iskustva, ili znaju nekoga ko ima/je imao iskustva sa tim stvarima da mi pojasne neke stvari, kako, gde, zasto itd..

Hvala
Miloš
 
Neka, pustite momka da se celici :d
 
iskreno pe meni bolje plati nekom 500e da ti stoji iznad glave i da te bicuje kad god si lenj i neces da ucis, svo znanje ovako mozes da pokupis na internetu.. Sto bas c++ ako smejem da pitam, po meni bolja ti je opcija Nim
 
Sa C++ možes apsolutno sve da napraviš, ali je dosta teško jer je standardna biblioteka siromašna u poređenju sa drugim jezicima i okruženjima. Za te nedostajuće delove postoje rešenja, ali ih treba uklopiti u celinu.
Portabilnost je drugi problem... Iako postoje kompajleri na svim platformama, postoje neke specifičnosti koje zavise od kompajlera (mavc, gcc, ...) pa treba malo voditi računa o tim stvarima.
Pravih c++ programera je sve manje tako da podržavam tvoju odluku da naučiš c++. Jednostavno, neke stvari nije moguće uraditi bez c++, bar dok neko ne spakuje efikasni c++ code u module koga je moguće koristiti iz viših jezika (js, Java, c#).

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sa C++ možes apsolutno sve da napraviš, ali je dosta teško jer je standardna biblioteka siromašna u poređenju sa drugim jezicima i okruženjima. Za te nedostajuće delove postoje rešenja, ali ih treba uklopiti u celinu.
Portabilnost je drugi problem... Iako postoje kompajleri na svim platformama, postoje neke specifičnosti koje zavise od kompajlera (mavc, gcc, ...) pa treba malo voditi računa o tim stvarima.
Pravih c++ programera je sve manje tako da podržavam tvoju odluku da naučiš c++. Jednostavno, neke stvari nije moguće uraditi bez c++, bar dok neko ne spakuje efikasni c++ code u module koga je moguće koristiti iz viših jezika (js, Java, c#).

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Nim? Ja iskreno hejtujem whitespaces, al sam sad poceo da ga ucim i ako mi se syntaksa mnogo vise svidja od C#
 
Nazad
Vrh Dno