Šta je novo?

RaiBlocks [XRB] (Blake2b)

Paradigma

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
09.07.2000
Poruke
4,891
Poena
740
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i9-10850K | Corsair Hydro Series H80i v2
Matična ploča
ROG MAXIMUS XII HERO (WI-FI)
RAM
Trident Z RGB DDR4-4000 CL18-22-22-42 1.35V 32GB (4x8GB)
GPU
PNY GeForce RTX 3080 Ti 12GB XLR8 Gaming REVEL™ EPIC-X RGB™ Triple Fan
Storage
Samsung SSD 970 PRO 1TB | Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB | WDC WD80EFAX | WDC WD80EFBX
Zvuk
Sound Blaster Z
PSU
Cooler Master V1000
Kućište
Thermaltake Level 10
Monitor
ROG SWIFT PG348Q
Miš & tastatura
Logitech G903 Lightspeed Wireless | Logitech PowerPlay | Corsair K70
Ostale periferije
BOSE Companion 50
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Poslednja izmena:
A pre povećanja će biti dumpovana.
 
RaiBlocks je Bitcoin 2.0, nova vrsta blockchaina koji resava sve probleme bitcoina i pritom zadrzava sve njegove prednosti (osim ako minovanje smatrate prednoscu). Ulozio sam skoro sav BTC i LTC u raiblocks, vrlo zadovoljan za sada :D

Dodat je upravo na Kucoin, sutra verovatno dobija binance vote a i provalili su na redditu da ga rebrandjuju u NANO ( https://nano.co/ ).

Sto se tice potencijalnog dumpa, spremicu i ETH za kupovinu ukoliko se desi :D Prestao sam da slusam ljude ovde s foruma sto se tice trading saveta, cini mi se da mi je uvek odmoglo slusanje istih. Nisam bio ovde mesec-dva i evo u plusu sam 400$ ovog meseca. Sada kada razmislim, sta uopste radim ovde, koja sam ja ******, cujemo se! (koja cenzura, ne mogu ni sebe da uvredim :D )
 
Poslednja izmena:
Pa već je bio dumpovan, valjda oko 50% pala cena, sada se recoveruje.
 
Bio dumpovan juce u 14h, dosta pre tvoje tvrdnje da ce biti.
 
koliko je do sada izaslo coina koji "resavaju sve probleme btc-a" ovo mu dodje bitcoin 51.8 ;)
 
Bio dumpovan juce u 14h, dosta pre tvoje tvrdnje da ce biti.

I dumpovan je sve do rano jutros/kasno sinoć.

Odavno se znalo da će cena pasti kada se pojavi na druge menjačnice, dan pre, tog dana, kako god.
 
Znam koliko ima coina, licno sam izbacio trenutno sedmu kriptovalutu (po coinmarketcap.com) ali raiblock je jedini (po meni) Bitcoin 2.0.
 
Nazad
Vrh Dno