Šta je novo?

Windows XP na Windows 7 ???

cropape

Slavan
Učlanjen(a)
10.05.2007
Poruke
110
Poena
320
Dobio sam laptop "Acer aspire 3003WLMI" na kojemu su WinXP i dosta važnih stvari mi ne radi (skype, viber itd,) te me zanima da li mogu instalirat windows 7, jer negdje piše da može a negdje da ne može.
Kako da doznam da li taj model podržava Windows 7
 
Ne podržava i preporučujem ti da se ne cimaš jureći drajvere da osposobiš taj laptop za Win 7 (nema ih, plus hardverski određene komponente ne podržavaju išta više od XP-a).
 
Ok nema druge nego zadržati WinXP
Jedino mi je žao šta ne radi Viber na XP i neznam da li postoji verzija za XP
 
Instaliraj mu neki linux ali ako ima ram 512 onda vise ti se isplati da ide u djubre

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Ma znam da je smeće ali on bi mi dobro došao za tetku (65 g) koja bi ga koristila isključivo samo za facebook, viber i pregledavanje ženskih portala
I sve (od navedenog) radi super osim šta neče da instalira Viber.
Kad ga idem instalirat dolazi poruka "Setup Failed One or more issues caused the setup to fail. Please fix the issues and then retry setup For more information see the [oflfife).
0x80070570 - The file or directory is corrupted and unreadable."
 
Poslednja izmena:
Probaj neku win 7 lite verziju, moze da radi na starim masinama.
 
Najbolje što ljudi i dalje "samo Facebook i Viber" navode kao lagano korišćenje... Ja otvorim Chrome i u njemu Facebook na hexacore CPU i 16GB rama i zna da zatrokira...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
viber zahteva sse2 . neće to da može na athlon XP derivatima.

skajp takođe zahteva sse2. postoji verzija 6.21 koja ne traži te extenzije, ali više sa nje ne možeš da se uloguješ.

ostaje ti pristup skajpu preko browsera, poseti stranicu i uloguj se
https://web.skype.com/en/
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno