Šta je novo?

IMac hardware test ?

raligno011

Slavan
Učlanjen(a)
20.01.2008
Poruke
201
Poena
320
Kupio sam stariji Imac (midi 2007 ) ,pa bih da pre reinstalacije sistema mu pustim neki test, nemam bas neka velika iskustva,..nalazim najcesce na netu hardware test ( pali se masina i drzi taster D ) ,dal ima neko iskustva koliko je realan taj test, , neki predlog mozda bolji kao i neki program gde mogu da ocitam stanje hard diska (performance ,health status) , nesto slicno hard disk sentinelu ( samo za windows nazalost ) . Hvala i srecna Nova godina !
 
Diagnostic test je osnovni test koji je kreirao Apple za korisnike i naravno da je realan ali nije detaljan. Takođe taj test nalazi se na disku i moraš imati originalni disk koji dolazi uz taj računar.
 
nista od toga,mislim na disk,nemam disk,s obzirom kojim putevima nam stizu mekovi,i plus godiste,.besmisleno i da pitam coveka ,nailazio sam i na to,al najvise ide ovaj koji sam pomenuo,.realno zanima me samo da prodjem ceo hardwer , nesto sto slicno uradim na windowsu,doduse sa diska
 
Možeš da probaš da nađeš ASD test za taj model na netu.
 
Možeš da probaš da nađeš ASD test za taj model na netu.

Nasao,to je ovo asd 3s116 verzija,samo ne nalazim dal da samo iskopiram taj dmg fajl ili mora da se pravi butabilan disk,predpostavljam ovo drugo
 
Mora boot usb.
 
Nazad
Vrh Dno