Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
daily_picdump_2857_640_high_13.jpg
 
Istina, samo što je ovo fake.
 
Ako nije politički korektno molim modelatore da izbrišu ovaj post ali tema je šaljive slike pa zašto da ne...
 

Prilozi

  • Screenshot_20180621-103559.jpg
    Screenshot_20180621-103559.jpg
    860 KB · Pregleda: 674
A nije ni loša reklama, u svakom slučaju privlači pažnju. To je valjda suština marketinga
 
Ne vidim šta je odlično? ili ne shvatam suštinu? Da od crno bele slike naprave sliku u boji i to još drugu sliku. Ako je poenta sprdnja a verovatno jesto onda hm okeeej.

Kažem ovo kao neko ko je radio u agencijama i pobegao glavom bez obzira pošto je sve puno ludaka i užasnih rokova :)

Uvek sam voleo efektivna a kvalitetna rešenja.

05.-Belgian-League-of-Alzheimers-tb-752x0.jpg


A što se tiče city light-a kao u Njegoševom slučaju evo brdo primera šta je ˝marketing˝ tačnije pravi advertising po mom skromnom mišljenju.

https://www.demilked.com/creative-bus-stop-advertisements/

U duhu svetskog prvenstva u fudbalu doduše za TV prenose 2006 ...

bus-stop-ads-football-cup.jpg
 
Poslednja izmena:
^ Odlicna je ideja za promociju... na to sam mislio.
A zasto je odlicna? Pa zato sto ce svi koji setaju ulicom imati zelju da procitaju nesto ovako jer svakodnevno koriste Viber i znatizeljni su. Iz istog razloga slika je i na internetu zavrsila sto znaci da je ovo itekako dobar potez.
 
^ Odlicna je ideja za promociju... na to sam mislio.
A zasto je odlicna? Pa zato sto ce svi koji setaju ulicom imati zelju da procitaju nesto ovako jer svakodnevno koriste Viber i znatizeljni su. Iz istog razloga slika je i na internetu zavrsila sto znaci da je ovo itekako dobar potez.
Jeste a sada da pitas 20 clanova za sta i za koga je reklama? Da li iko ali realno zapamtio. Znam da je neki gtaficki studio na M valjda

doduše i ja drvim sad, ali svako za svoj groš...
 
Poslednja izmena:
Jeste a sada da pitas 20 clanova za sta i za koga je reklama? Da li iko ali realno zapamtio. Znam da je neki gtaficki studio na M valjda

doduše i ja drvim sad, ali svako za svoj groš...

pa da mi treba graficki studio, zapisao bih ako me reklama pogodila :D ovako s obzirom da ni u najludjim snovima ne bih znao sta ce mi trenutno graficki studio naravno da nisam zapamtio, zasto bih...

inace nije losa reklama, kao od tamo neke slike Njegosa naprave sliku Njegosa koju svi znamo i koja nam je prva asocijacija (meni bar, verujem i drugima), kao sta oni obrade to ide u anale :D i can dig that...
 
Evo jedne u duhu SP-a i sinocne utakmice...


2.jpg
 
AHufbv8.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno