Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
 
I najkomentar za donji video:
"imagine masturbating with that in the house"
 
 
 
Poslednja izmena:
Sto se obrisanih klipova tice, mislim da cemo morati i u uvodni post da stavimo:

stop-making-stupid-people-famous.jpg
 
Bogami,nas desetorica će da im donesemo slavu


Carevi
 
Ljudi ne kacite klipove koji su stari npr 5 godina, jer su bili kaceni prethodnih godina, ako su iole interesantni. Zato se kaze video linkovi 2018. sto znaci nesto skorije proizvodnje treba da budu.
 
Nas najbolji igrac trenutno briljirao je u utakmici All Star Rising Stars ws World stars na all star vikendu.
Ubacio 26 poena,7 trojki i proglasen za MVP utakmice. :)
Tako se to radi!


 
Najbolji??? A ciji je Jokic? Crnogorski?
U prosloj utakmici covek oborio rekord u NBA koji je star 63 godine i nije najbolji. I jos sa 22 godine je postao prakticno vodja tima i najskuplja dugorocna investicija u NBA.
Videce se po sledecem ugovoru ko je i koliko najbolji. :)
 
Poslednja izmena:
Hteo je reći najbolji naš reprezentativac :p
 
Oboje u pravu, Bogdanovic najbolji sada Jokic najbolji na prosloj utakmici :)
 
Vidim po komentarima da je Bogdan vecini iznenadjenje, izgleda da svi zaboravljaju da je on afirmisan igrac i timski i reprezentativno.
Iskren da budem, i ja sam ranije sumnjao u njegove kvalitete, uvek mi je delovao kao neko ko nema puno talenta ali radom postize rezultate, drago mi je da sam pogresio.
Jokic vec prica za sebe, oboriti rekord star 63 godina, pa jos ga oboriti sa 3 min boljim vremenom, alal vera. Za ono sto je on uradio treba da ti se poklope i neke kockice, Denver je te noci pogodio skoro sve sto je bacio prema kosu.
Najvise mi je zao Nemanje, on decko mora pod hitno da menja tim, trebao je to da uradi odma posle prve sezone. Ne znam sta ce mu pobednicki tim kad igras 5 min, primoran si da sutiras i neke nelogicne suteve jer znas da neces imati drugu priliku. Ja sam njega video kao naseg novog Bodirogu ali ako ostane u Minesoti moze da zaboravi na neke vece rezultate od ovih koje je postigao.
@admin
psss Gedza je zapoceo polemiku koja ce da ode u off na 5 strana... ;)

 
^ Drugi video me odmah podsetio na Pantića iz Tesne Kože - "Ne možeš da telefononiraš dok ne gurneš prst u uvo!" :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno