Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako fake, pa dovoljno je pratiti njegovu senku i videti da se rastao sa zivotom.
 
Kako fake, pa dovoljno je pratiti njegovu senku i videti da se rastao sa zivotom.
Mislio sam da je možda odrađeno u After Effects-u, ali sad vidim da je BBC objavio vest još prošle nedelje, a kako još uvek nije demantovano, kontam da je legit.

Izgleda da nije išao dovoljno brzo i pod uglom potrebnim za veće posledice... Evo, ovom liku nije bilo ništa :smash:

 
 
Ljudi ajde malo kontrolisite sta pisete ovde. Mnogo se ovde sredjuje svakog dana, zato sto pisete sta vam padne na pamet, a totalno nema veze sa temom. Primer zadnja 3 posta koja su obrisana (napisani u roku od 20 minuta):
-Aca kaci klip o popravljanju led sijalica koji je okacen na YT 15.06.2016. godine, staro ko biblija i takve se led sijalice vise ne prave (evoulirale u zadnjih skoro 2 godine)
-Rapture kaci kao komentar klip sa Hitlerom koji je gotovo identican onome koji je okacio Massive Raider nekoliko postova ranije
-Sumadinac kaci klip koji je zadnji post na prethodnoj strani
-Aca kaci krajnje nebulozan komentar

I tako iz dana u dan. Dajte malo korektnosti i kontrole pisanja u ovoj temi da bi licila na nesto i da ne treba svakodnevno da je uredjujemo. Trebalo bi, kada neko udje ovde, da cita svaki post, a ne da pokusava da nadje prave postove u sumu koji se nakupio. Razmisljam da pocnem da delim poene onima koji redovno ovde pisu sta stignu, onako bez imalo smisla i koristi.
 
Poslednja izmena:
Tesko budjenje. :D

 
:(


 
Fasciniran Falconom!
 
Voleo bih da znam koji je odnos trolova i onih koji zaista veruju u to..


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Sta je ovo, zakaz'o No1e nas najveci ambasador?! :d
 
Voleo bih da znam koji je odnos trolova i onih koji zaista veruju u to..


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
Ovaj glavonja i par njih oko njega verovatno otimaju pare za clanstvo, marketing i drige izmisljotine ostalim ugodnim b.u.dalama. Sekta bre klasicna

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno