Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opsta tuca za klopu. :d

 
Najbolji intro od ovih hradveraskih YT kanala :-devil-:

 
 
 
Naučnik izdominirao [emoji16][emoji1787]. Vid'o kontinent.

https://youtu.be/WDQtcT7v6kw

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ne znam sta nije jasno, od 1905. godine je poznato da je zemlja ravno, ali nikako da neko spomene ovaj fenomen u emsiji pfff, ocekivao sam da ce ravnozemljasi biti malo kreativniji.

Iz fotonovog ugla gledista, zemlja je skroz ravna, odnosno glupo je pricati o tome koliko je nesto ravno bez referance, nama je okruglo jer smo previse spori :d

Edit: Nakon ovoga sam usao na fejs i odma mi je izasla neka reklama za ravnu zemlju... -_-
 
Poslednja izmena:
Nije, konacno da imamo i nesto na forumu da ponudimo osnovcima.
 
Drago mi je da je ciljnoj grupi privukla paznju :)
 
Poslednja izmena:
Nije tako. Taj zadnji ekran predstavlja alternativu postojanju "zuba" ili mehanizma za izvlačenje/uvlačenje prednje kamere kod telefona koji imaju za cilj da iskoriste što veću površinu za ekran. Nekima smeta zub, a možda se i brinu da će mehanički mehanizam brzo da se pokvari, pa im ovako nešto predstavlja odličnu alternativu.
 
Potpuno suvisno. Vise smisla ima Yota phone sa e-ink displejom.

bas htedoh da pomenem da je eink meni mnogo bolje resenje za back i da bih to zapravo koristio za citanje.
Generalno, za selfi postoje jednostavnija resenja ako je samo da se nacentriras.
 
Koliko sam shvatio, nije poenta u centriranju, vec u tome da se oslobodi veca povrsina prednje strane, i da se ne prave delikatni mehanizmi...
 
Koliko sam shvatio, nije poenta u centriranju, vec u tome da se oslobodi veca povrsina prednje strane, i da se ne prave delikatni mehanizmi...

...tako sto ti ne treba prenja kamera vec koristis zadnju. time nastaje novi problem, kako koristiti zadnju kameru kada ne znas kuda ona snima. zato ti treba neki nacin da saznas.
prebacili su jedan problem na drugi, sto je sasvim ok, pogotovo sto se kamere tice jer ne koriste svi prednju kameru. Samo sto taj drugi problem nije resen najefikasnije vec malo over the top.
 
Jedini problem je što se komentariše a ne odgleda se pažljivo klip :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno