Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


Man finds his dog in the streets of Tbilisi (Georgia) three years after he lost it.

"It looks so much like him, can you see him? He's even wearing the yellow tag on his ear."

[Inaudible reply]

"Can you see him? Here. At the base of the tree."

The man walks up to the dog.

"Zhora is that you? Georgie?"

"Georgie it is you!"

"Aww sweet boy, how are you boy"

Dog is whining, can't really hear what the man is saying.

"What is it? What do you want?" The man is talking to the dog.

"Sweet boy"

To the shopkeeper:

"He's been lost for three years!"

Shopkeeper "That's your dog?"

"Yes, he is the dog from my yard. I've been looking for him. He recognized me, can you imagine? Can you take a photo of us?"

The shopkeeper takes the camera, says something

"No they called me, told me that my dog might be here."
Meni je skroz teško da poverujem u ovo...
Meni je pas takodje nestao i posle nekoliko meseci su mi se javili ljudi kod kojih je pas (sve vreme nekih 3km od mene je bio) identifikovali su ga preko čipa.

Kada smo otišli nas pas se bukvalno nije više odazivao na ime, a iskren da budem nisam ni sam bio vise siguran da li je to stvarno moj pas. Tek kući posle nekoliko dana se počeo odazivati i sve se vratilo na staro.

Ajde ovaj je prepoznao po belegu al da se pas odazvao na ime posle 3 godine...no chance.
Vec posle mesec-dva vi vašeg psa bukvalno ne možete vise prepoznati medju drugim psima ako nema neki specifičan znak.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima primera koliko hoces da se pas koji je nestao vrati kuci posle 5 i vise godina, to su scene za plakanje. Ne prepoznaje on tvoj glas jer moze da mutira ali tvoj miris on poznaje dok je ziv.
 
^



Kao i 90-ih.
 
Ови нам кроје капу на изборима.

Купујмо домаће!
 
Ako je džabe,i sirće je slatko...kokice dele,di ćeš bolje :p
 

Još malo pa ćemo slati ove da smiruju gužve u redovima... Bićemo mirni ko bubice.
 
Poslednja izmena:
https://www.youtube.com/watch?v=VVz7K-K-5EI
Još malo pa ćemo slati ove da smiruju gužve u redovima... Bićemo mirni ko bubice.

Ovi glumci svake godine izbace po jedan ovakav video i verovatno pokupe lovu od raznih investitora a nigde nisu makli 10 godina.
Mozda ja gresim jer 10 godina nije neka vremenska instanca za velika naucna dostignuca ali...
 
Pa o tome i pricam, isti taj video valjaju i posle 10 godina, jedino sto su izbacili dve noge i ljudi su i dalje u fazonu "WAU".
 
Ovde je bitan razvoj softvera. Čak i da hipotetički nisu unapredili hardver, softver je napredovao drastično.

Slično kao što Tesla ima Level 5 hardver, ali ne postoji softver koji bi ga stavio u funkciju trenutno.

https://youtu.be/o-sneoeLKQI

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ово су роботи који су дозвољени за приказивање јавно, замисли шта имају у дарпа-у...

Купујмо домаће!
 
Opet gesis. Lakse je kontrolisati skakanje nego stajanje (zongliranje) na dve ili jednoj nozi. Naravno ne mislim na resenja sa ogromnim stopalom gde ravnoteza nije potrebna.
 
 
Stavlja čajnu među krumpir,en ti sirotinju :p
 
Ako se neko seca, bilo je prosle ili pre dve godine snimak iz Rusije. Neki ogromni pozar, ljudi voze kola po nekoj sumi, pepeo pada na sve strane, dim kao magla. Deluje kao scena iz nekog horor/apokalipticnog filma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno