Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


Ja sam nesto ogluveo na ove stvari.. Godinama vec svi zivi izbacuju neke projekte, ideje, inovativna resenja... Ne znam da li sam 2 puta video da se nesto od toga realizuje. Prosto mi ovo postaje besmisleno da vise gledam ili pratim ovakve stvari, ili ne izadju nikada, ili kostaju toliko da ih niko ne kupi. Ima izuzetaka, jedan od kojih su spomenuli u Top Gear-u 2006. godine kada je izasla Honda Civic koja je tada izgledala kao svemirski brod u odnosu na ostale... Ali pored par uspeha, mogu da se setim sigurno milion failova tipa Ubuntu phone.
 
Osnovna verzija ovoga kosta 30.000 dolara, naravno da ce i ovaj projekat propasti.
 
Sve te sprave u kojima se konstantno igraš Sokobana https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sokoban su osuđene na propast. Zamisli svaki čas nešto otvaraš/zatvaraš/guraš/izvlačiš/sklapaš/rasklapaš da bi uradio neku sitnicu. Potpuno besmisleno.



Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Po meni to ima smisla samo u DIY varijanti, uzivas dok pravis pa kad zavrsis bacis u neki cosak garaze i nikad ne koristis.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ma u Jugi se pravile te prikolice - nikakva posebna nauka, a daleko jeftinije i prakticnije od ovih stranih (slike i video u spoileru).

brako-kamp-prikolica-cvrstim-stranicama-slika-100749280.jpg

kamp-prikolica-brako-305-k-slika-21380393.jpg



A bila je i Light verzija i mogu povoljno da se nadju na oglasima.

 
Evo nešto o Nikon Z, tj. kako da bude bolji.

 
Ma u Jugi se pravile te prikolice - nikakva posebna nauka, a daleko jeftinije i prakticnije od ovih stranih (slike i video u spoileru).

brako-kamp-prikolica-cvrstim-stranicama-slika-100749280.jpg

kamp-prikolica-brako-305-k-slika-21380393.jpg



A bila je i Light verzija i mogu povoljno da se nadju na oglasima.



Koristio sam licno ovaj model koji se sklapa, odlicna stvar ali ne znam dal bih mogao porodicno to da koristim, jedno je kad si momak i ides na kampovanje sa ortacima a drugo kad porodicno ides na odmor.
 
Braco prikolica. U to vreme je bila super stvar, ali je cerada predebela za današnje standarde. Ozbiljno dobar šator se spakuje u 20x30x50cm.
Ja kampujem (porodično) godinama, i sve što mi treba za mesec dana spakujem u auto i krovni kofer.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Koristio sam licno ovaj model koji se sklapa, odlicna stvar ali ne znam dal bih mogao porodicno to da koristim, jedno je kad si momak i ides na kampovanje sa ortacima a drugo kad porodicno ides na odmor.
Danas je druga prica, ali u to vreme su uglavnom porodice imale automobile i prikolice, a ortaci su nosili šator i putovali vozom ;)
 

just555 314 points · 2d

The worst thing about all these russian videos/photos is that they were originally uploaded by russians to russian 'fun' sites(pikabu, yaplakal, fishki etc) to make fun of our rednecks(gopniks). But somehow some foreigners got into our part of the internet, uploaded it to western sites and now whole fucking internet is making fun of russians. It's a thing since like 2007 at least. FeelsBlyatMan

Prejaki komentar :p

Ko kad na tarabi ima rupa,a u dvorištu,u miniću,okrenuta guzom prema ulici,Nana pere veš

ovo je inače istinita priča iz moje rane mladosti
 
Poslednja izmena:


Objasnjenje:
The Nepali lady said that the big cup of tea which is the normal tea cost Rs 150($1.33) and the small cup cost Rs 125($1.11). The English women ordered 2 cups of tea but didn't mention the small cup. When it came time to pay the English lady got upset and tried to bargain saying it cost a lot less in the city area i.e $ 0.44. The Nepali lady tried to explain to the English lady that this is not the city and she along with animals have to carry goods into her village.

Later when the English lady was paying, she threw the money in the ground. The Nepali lady and her husband did not get angry and picked up the money from the ground. The English lady packed up and when she was just about to leave, she took out her camera and started taking pictures of the Nepali lady's store. The Nepali lady said she knew what the English lady's intention was and tried to stop her from taking pictures of the store.

The English lady in return pushed the Nepali lady 3 to 4 feet on the ground and took out a pocket knife. The Nepali lady went inside her house and brought a block of wood that she uses for cooking for defense. While they were still arguing about the camera, the English lady hit that wood off the Nepali lady's hand hard with her walking stick and broke it into 2 pieces. The Nepali lady got angry and picked up the other piece and started shouting at the English lady.

The English women started running away and the Nepali lady chased her. The Nepali lady says that is why in the video you see her with 2 sticks.
 
Hrabar neki sin
, mora da mu mama redovno uplacuje depilaciju i onlajn igranje.
 



Setnomessej
Pred 1 letom
Anyone else think he looks like a Jesus version of Hugh Jackman?



Raccoon
pred 3 tedni
I have three times experienced orgasm from this performance
 
^Ne moras puno da zamisljas, tako nesto vec postoji.

 
Znam,nego sam vise mislio na masovnu proizvodnju,tj dostupnost. Onog robo psi(hi)ca mozes da kupis kao hleb u pekari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znam,nego sam vise mislio na masovnu proizvodnju,tj dostupnost. Onog robo psi(hi)ca mozes da kupis kao hleb u pekari.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Biće to ko letni vetar,tj ista štorija ko sa tamagučijem.....ceo svet brujao o tome jeno leto,ljudi poludili za njima,neznam dal je sve to trajalo 6 meseci
 
^Po ceni od 3k$ nece trajati ni 3 meseca, te pare cak ni na zapadu ne daju za beskorisnu igracku. *mjau**mjau**mjau*e pa kliker glomac ima siri multitasking od ovog kuceta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno