Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
 
Klasa od igraca, pre nego sto je postao napadac, bio je defanzivac, ser ga je napravio na ovo sto je danas.
 
Klasa od igraca, pre nego sto je postao napadac, bio je defanzivac, ser ga je napravio na ovo sto je danas.

Runi bio defanzivac? :D Ne znam da li trolujes, ali dovoljno je pogledati makar njegovu statistiku u Evertonu pa videti kakva je to besmislica.
 
 
^ Horor - ko zna kakvog sve otpada ima i gde :smash:

 
Runi bio defanzivac? :D Ne znam da li trolujes, ali dovoljno je pogledati makar njegovu statistiku u Evertonu pa videti kakva je to besmislica.
Kao napadac je dosau u Man U iz Evertona tamo oko Eura 2004 koliko se secam. Mozda covek misli da je bio u mladjim generacijama defanzivac.
 
 
Ma smeta detetu guma za plivanje, ocito je prerastao.
 


Ako sam dobro shvatio, vlada Hong Konga je vlasnik (skoro) sve zemlje i iznajmljuje je investitorima koji su izabrani procesom aukcije.
 
Tamo je gojaznost luksuz :p
 
To je buducnost planete. To ili juznoamericki model... ovde bar ne seku delove tela
 
 
Ala je iskomplikovao pricu... Ta tri jezika su slicni jer su sukcesivno nastajali od jednog (zato se i razumeju), a razliciti jer u vreme kad su nastajali nije bilo elektronskih medija.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno