Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali posle takvog komentara okaciti klip o fudbalu:d
 
 


Fenomenalno manevrisanje, zaista. Ima dosta njih koji uploaduju ovakve stvari na YT ali ovaj je ubedljivi pobednik, i izgleda da ima i jako dobre gume.
Zaobidjite nepotrebne komentare kako je ovo nebezbedno i kako ce da ubije nekoga, to znamo, meni je zanimljivo kako ovaj covek vozi, a da treba da bude iza resetaka, treba :D


Evo ti potreban komentar - obojica su kompletni idio*i i mesto im je u ludnici, a ne na ulicama ili YT-u. Ako hoces da se .... kako dobro vozis, odvezi svoj auto na stazu pa tamo divljaj.

Od likova poput ovih svako prokleto jutro dobijem bar tri srcana udara.
 
"a da treba da bude iza resetaka, treba " - moje reci
"obojica su kompletni idio*i i mesto im je u ludnici" - tvoje reci

Zato mislim da je bio nepotreban, ali vidim da me niko u ovoj temi ne kapira pa slobodno obrisite sve ovo, pravi pometnju bezveze.
 
Bez obzira na to sto si se fino ogradio, i dalje me fascinira tvoja fascinacija sa ovom dvojicom i njihovim vozackim "umecem".
 
Podseti me na ono o beogradskom taksisti, prejak za običan posao, preslab za pravi kriminal. Fali umeća za pravu sportsku vožnju pa izigrava Laudu na ulici, i rizikuje živote drugih, nažalost.
 
A propos "vestina", da ne trazim klip, a i efektnije je kao gif:
daily_gifdump_2829_23.gif
 
Vi pokušavate ubijediti čovjeka u nešto što sam zna i što je i sam napisao. I nekim čudom uvijek isti ljudi.
 
...da je svaki onaj loji je krenuo u skretanje, mogao brze da se prestroji...i eto sranja.
Jednostavno postoje situacije u kojima je sudar neizbezan, ne mozes uvek "skill-om" obzervacije da preduhitris.

Upravo u tome je i poenta, čak i da pri većim brzinama voziš savršeno bez greške, gubiš manevarski prostor za izbegavanje/ublažavanje mogućih grešaka ostalih učesnika u saobraćaju.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Seca li se ko ove ludosti?


Neki kazu da je poginuo pre par godina.
 
"a da treba da bude iza resetaka, treba " - moje reci
"obojica su kompletni idio*i i mesto im je u ludnici" - tvoje reci

Zato mislim da je bio nepotreban, ali vidim da me niko u ovoj temi ne kapira pa slobodno obrisite sve ovo, pravi pometnju bezveze.

"MostWanted" ti je nick, verujem da volis da gledas ovakve klipove i ocigledno te impresioniraju, kad bi ga sreo verovatno bi mu bacio kosku kao "bravo liche objasnio si neke stvari!" ;) (salim se nemoj licno da primas, mozda i skroz gresim). Meni je to lozenje po saobracaju i ljudi koji se pale na to, totalno ogadilo i voznju i automobile i sve, a bio sam najveci 'petrol head'.. Sad jedino sto me jos interesuje je neka Tesla u nekom normalnom gradu, ne po BG naravno..
 
Poslednja izmena:
Samo poslusajte kako su Holandjani resavali stvar ako neko prekoraci brzinu (nisam znao da su i oni sklapali Tomos) ;)

 
cela ova prica me podsetila na ovaj video... nije 2018., al pola video snimaka koji se ovde kace nisu 2018. :d

 
Nisam stigao ranije da se uključim u diskusiju o opasnim vozačima:)
Doduše nije opasno ali nema veze.

 
Poslednja izmena:
Ne secam se da je bilo :D Evo malo Bosanci i svemoguci golf

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno