Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


Meni je mozak totalno trokiro
 
Original su obrisali sa The Verge naloga kad su počeli da ih sprdaju svi živi. Lik je uspeo za desetak minuta da izlupeta gomilu gluposti i da odradi pogrešno sve što može da se odradi kad sastavljaš komp. Da ne poveruješ da lik živi od pisanja o kompjuterima i da The Verge nalog na Youtube ima preko dva miliona subskrajbera. (nažalost nema WTF smajlija da ga stavim ovde :d)

 
Poslednja izmena:
^ tejzer prop'o :d



Čega se sve neće setiti... :smash:
 
^ tejzer prop'o :d

Čega se sve neće setiti... :smash:
Interesantno. Doduše imam jednu zamerku, ceo klip je mogao da sažme u zadnjoj rečenici, 40% im je skuplje da koriste svoj led. A uz to, nije dat odgovor na pitanje, zašta se toliko troši pa je potrebno da se uvozi.
 
Interesantno. Doduše imam jednu zamerku, ceo klip je mogao da sažme u zadnjoj rečenici, 40% im je skuplje da koriste svoj led. A uz to, nije dat odgovor na pitanje, zašta se toliko troši pa je potrebno da se uvozi.

Troši se za svrhu kao i svuda u svetu, da razladiš piće, napraviš sladoled, smuti i tako to. Nisu rekli kolike su količine u pitanju
 
Danas komarci sutra ko zna sta :)

 
Ne pratim temu inace, ali koliko sam na brzaka uspeo da vidim nije bilo kaceno do sad.

 
Original su obrisali sa The Verge naloga kad su počeli da ih sprdaju svi živi. Lik je uspeo za desetak minuta da izlupeta gomilu gluposti i da odradi pogrešno sve što može da se odradi kad sastavljaš komp. Da ne poveruješ da lik živi od pisanja o kompjuterima i da The Verge nalog na Youtube ima preko dva miliona subskrajbera. (nažalost nema WTF smajlija da ga stavim ovde :d)

Boles'.Od 2014. godine ne pratim ni jedan mainstream kanal sto se tehnike tice, uglavnom su jako losi ili biased...

Ovaj lik pise o kompjuterima... Ovaj lik igra LOL ceo zivot i misli da nesto zna o kompjuterima... Ali to je mainstream media, nista nisu bolji nego blic/informer i ostali.

Edit: Izgleda da ne igra ni LOL. Ovaj lol apsolutno nikakve veze nema sa kompjuterima.
 
Poslednja izmena:
Mogu da zamislim kako se ovaj poslednji štrecnuo, u prvoj stotinki presela mu je ideja o samoubistvu :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ali prozori su od stakla...
 
Ono kad ga gurne sa zgrade/prozora, .. me podeseca na lethal weapon (valjda 1 deo).
(zapravo, u tom slucaju trebao je da skoci sa njm, drzeci se za ruke... i od UV10 svako dobije po pola, znaci UV5.. sto nije opasno) :D
 
Poslednja izmena:
Previse ugladjeno, fensi i bez sirove emocije.. :D



:d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno