Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ionako svi znamo. :d

 
  • Like
Reagovanja: M J
Ode na onaj svet...
 
Ne secam se da je bilo:

 


Millenials!

"Announces he ate fruit
whole room bursts into applause
....
I aspire to have the level of importance in other people's lives that this man has"
 
Sledeci put kad postavis buzzfeed video, banovacu te.
 
Ljudi, bre, prekinite sa flejmovanjem Ninoslava. Koliko sam se gluposti nagledao u ovoj temi i svima je super. Ako ti se ne gleda, nemoj da gledas. Nigde ne pise sa kog kanala sme, a sa kog ne sme da se postavlja video.
Leave Britney alone!
A ne... :d

Edit: Nisam video taj snimak ranije (nije da sam morao da ga pogledam) :)
 
Kaubojac i mesari VS getto boi


 
Ma kad skine cvike na 0:15 pljackas je gotov :smoke:
 
Klasican redneck sa IQ<simpanze, mogla je zena da strada ni kriva ni duzna.
 
Kako ga je mesar scepao jednom rukom za grlo, ko da je ovaj kokoska, vidi se iskustvo. :d
 
Bravo na r4azmišljanju....isto tako je mogao da upuca sve u trgovini,da ne ostane svedoka

Ima ljudi koji reaguju i ima onih mijauuuuuuu

Koje koristi ima od toga da upuca bilo toga? Sta pricas ti? Da je dosao da ubije, to bi vec uradio, ali nije, dosao je po novac.
 
Није ми јасно у оваквим ситуацијама, када је убица без оружја какво рвање и ватање, одмах му набодеш прсте у очи и онеспособиш га моментално...нико се не сети тога...то је опасно добра ствар, слепило га баца у стање шока и тотално се умири, ако имате умећа можете и да нападача убијете.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nije, Igor hara reddit-om, uspesno za sada :D

Elem,

 
Nije bas sveze skoro otkrih ali definitivno kvalitetna muzika za provodjenje kvalitetnog vremena s lepsim polovinama




 
neka probaju alternativu na nekom BG splavu :D
 

:d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno