Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iz tvog iskustva, onako iskreno, da li droga moze imati uticaja na ovakvo ponasanje individua iz Alisterovog klipa ?
 
@Uriel Ma jok.
d8ed2bc759afc059e095b049b0e7d418.gif

Al realno sa onakvom muzikom ni ne mozes da uzivas ako nisi high.
 
Poslednja izmena:
Iz tvog iskustva, onako iskreno, da li droga moze imati uticaja na ovakvo ponasanje individua iz Alisterovog klipa ?

vecina ovih stvari su glupost. mislim deluje kao fejk "smesne" scene. osim za onog sa slicicom na glavi koji jeste nagudran i u svom svetu

droga ne mora da ima isti uticaj na svakoga, naravno sve zavisi sta si uzeo i od kvaliteta iste (moze da ti se desi da zavrsis vece na klonji povracajuci jer je neko smuckao losu stvar :d) i ne od eksera ne haluciniras, ne pretvaras se u jednoroga i slicna misljenja.
 
Poslednja izmena:
Ma salim se ja, mator sam klaber sve sam to vido :D

Inace reklama... kamera, zvuk neam reci

 
Cek bre, 40 dana x 1500din (mislim da je toliko dan ako se ne varam) pa jedna krava to isplati. Kako 25?

Nebitno, to covek da kaze da je i normalno ovde kod nas, udri na slabe nego ova sto izvestava, kakav glas... gde je nadjose. Ne gledam tv dosta dugo ali ovo je uzas, nije pre ovako bilo cini mi se.
 
Nisu samo krave, prodao covek vec 70 svinja. Ko da mu cuva i hrani tu stoku 40 dana kada su on i nepokretna majka jedini stanovnici sela.
 
Ja i dalje ne razumem srpski inat, kako neko moze svesno raditi protiv sebe. Pa pobogu ako si vec platio kaznu jedanput ti uzmi pa registruj tu prikolicu, ne verujem da je to nesto puno para, nego u inat i dalje neces da registrujes.
Glupo je sto su mu udarili zabranu, a i ne vidim zasto zabranu za neregistrovanu prikolicu, to je vec nebuloza kod nas i za to je covek potpuno u pravu.
 
On je koliko sam razumeo vec 3 puta dobio kaznu a i oduzeli su mu dozvolu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Neko ko ima 30-tak krava i 70-tak svinja, sigurno ima i za registraciju prikolice. Pa i za drugu prikolicu ako ovu nije moguće registrovati.

Ako je prikolica u takvom stanju da je nije moguće registrovati, onda sigurno predstavlja i opasnost po drumu. Znam o čemu pričam, jer mi je prijatelj poginuo tako što se u sumrak zabio u neoznačenu, neosvetljenu prikolicu, a takve nezgode nisu retkost.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Bogdan Bogdanovic kida i dalje u NBA. Svaka druga utakmica 20 poena.
Ne mogu da nadjem link kome je ubacio sinoc za kraj trojku sa 9 metara za pobedu. :)

Poslato sa STF-L09 uz pomoc Tapatoka
 
meni drago sto neki modovi nisu toliko zagrizeno pc.. :d
 
Ovaj čovak sve više zaslužuje da mu otvorimo posebnu temu, samo za njega.
Čovek razmišlja o osnivanju svemirske vojske Space Force, oplakah! :d

 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno