Šta je novo?

Mobilni mod 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Može wall borise?
 
Risbo ne ide mi tu widget nikako.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Risbo ne ide mi tu widget nikako.

Eksperiment neki, ne znam vise kako da namestim, smori me sve posle nekog vremena, trazim neki univerzalni setup da eventualno samo wallpaper-e menjam kad me smori. Koliko volim sto je sve otvoreno i sto sve mozes da menjas toliko je to i mana nemam pojma :) Ipak Delta ikonice, ovaj neki polozaj na ekranu jer se ubedljivo najlakse tapkaju kad su tu i toeto..

 
I ja vec duze vremena ne menjam setup kao pre, ponekad pozadinu, ponekad widget i to je to. A i nema telepa ovde da me podstakne[emoji1]
Takodje sam shvatio da mi ta isprana boja delta ikonica najvise odgovara, kad god ih promenim nekako nije to to.
A te compacticons hd su isto predobre, meni omiljene.

Evo kako sad izgleda:
Diligent ikonice, trident for zooper.

ccd489a60008baaea21c3dda3261fa70.jpg
 
Poslednja izmena:
@rida, može wall?
Hvala unapred!

Послато са SM-G950F
 
Dobar, samo si mogao ikonice malo da privuces jedne drugim.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne treba, odes na podesavanja, pa desktop, pa desktop grid.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Cornie oldie, trident 3
99bf23f71471c4a6a6317d4911b4ab97.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Screenshot_20180404-093654.png


Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Malo da promenim MIUI.
e1876185426c46c96cdcbd2112096734.jpg


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Evo i ja se poigrao malo, za pocetak. Video sam sta vi ljudi radite i bas mi se dopalo. Namerno je malo sarenije, pozitivnije. :D
Samo mi ono konfigurisanje widgeta nije najjasnije.. probao sam KWGT i Zooper, ali ne umem shortcut da napravim nikako, ili treba kupljena verzija, nzm.
f06e516ca780d392e1d8da51fb70ca43.jpg
 
Poslednja izmena:
Fino fino :)
Ne treba kupljena, ja koristim kwgt, skines neki fin pack recimo Ocea, zadrzis prst na ekranu, izaberes widgets, pa nadjes kwgt 4x2 recimo, zadrzis opet prst i bacis ga na ekran. Tapnes na prazan widget i izaberes neki sto si skinuo. Onda mozes u samom kwgtu da podesavas scaling, menjas boju svakog elementa itd..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Hvala. [emoji4][emoji4]
Da, da skapirao sam kako to funkcionise. Nego me zanima jel mogu alarm tu da podesim ? Npr. navikao sam kad kliknem na clock widget da tu bude i alarm.. eventualno i stopwatch, mada je manje bitan.
 
Moze to ti je u shorcuts u sklopu widgeta, desno od 'globals', samo ne nude svi widgeti tu mogucnsost.
 
Screenshot_20180405-073658.png


Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Aman, covece, hoces li se otarasiti vise tog uzasnog widget-a za vreme?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno