Šta je novo?

Mobilni mod 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
6e584e05dda0d9621ef73a476d7fc996.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

 
Poslednja izmena:
Poslednja dva su jedni od lepsih koje sam video :)

Djilke, koji je to widget za prognozu i koje su ikonice?
 
Weather timeline je prognoza, a ikonice linebit :)
 
I ako moze wall?
 
Verovatno, hvala na linku

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Video sam, pa sam mu odgovorio. Miui tema se isto zove kao ove ikonice.

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
izvinjavam se,tapatalk mi ne radi(notifikacije) pa ne vidim sta je ko postavio,..........wallpaper momentalno ne nalazim i ne secam se odakle mi.....ukoliko se setim,upload-ova cu ga,naravno.KWGT je Wolfie 040 blago modifikovan..................
 
Nova, pixxy kwgt, bijele tacke su ikonice. :)
83f913b3e6942f42fb5efae72d6c10aa.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sledeći stepen minimalizma je samo wall da stoji. [emoji16][emoji23]
 
Tu je sve što meni treba..... [emoji12]
Ne znam da li si i ti tako podesio ali ljudi ne kapiraju moc providnog foldera. Verovatno sto je to vecini previse cimanja (skines prazan .png sa googla), ili im ni ne pada na pamet.. Stavio sam oko 25 ikonica u dva providna foldera, tacno znam gde se nalaze iako su providni, i dobijes mega funkcionalan minimalizam..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Kakav je to minimalizam 25 ikonica u dva foldera. Onda bolje app drawer da koristiš... [emoji16]
 
Aj procitaj ponovo, folderi su providni, ceo wallpaper se vidi.. tek kad tapnes na folder pojave se ikonice jelte, kako folderi i funkcionisu.. A to su najkoriscenije aplikacije, nikako nije ceo app drawer prakticniji sa skrolovanjem gore dole..
 
Poslednja izmena:
Venom :) nova,linebit iconice
c1e43695da5fd242fb89c88c73703d78.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
....imam i folder (nije potpuno providan ali skoro) dok slide-om na gore dobijam i app drawer (Nova gesture).......levi homescreen mi je kalendar a na desnom homescreen-u su mi pedometer,eweather i google widget-i ....................sve u svemu,sve je tu ali se ne vidi :d
 
Ma razumeo sam te Borise. Samo to nikako nije minimalizam kada se nakrka 25 app u dva foldera. [emoji3] Al da ne filozofiram previše, koristiš kako tebi najviše odgovara.
 
Pa vizuelno je minimalizam, vidim ceo wallpaper..kad hocu da upalim neku aplikaciju tapnem na folder i to je to, ne razumem te.. :) Sta bi bio minimalizam, da pobrisem sve aplikacije i ostavim dve samo? :)
Ako se folder ne vidi po defaultu, kakve veze jel u njemu ima dve ili 22 aplikacije?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Komso daj wall, samo nemoj preko tapatalka da mi kacis :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno