Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

Taj rad[emoji16]
giphy.gif


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Baci slike i javi utiske monitora.

Gde si uzeo?
 
Izgleda dosta bolje, da.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
740b98e1cfed36943eca666bedf1238c.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da, solidan Kinez :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Podrška za ledja je fiksna? Sedalni deo ti je nakon 1g+ još uvek mekan dok si ga kod Markusa spljoštio za 3 meseca, beše? Naslon se pomera nezavisno od sedalnog dela ili zajedno? Ona je beše ~400e?
 
Cela stolica je u mash-u, mrezici, mekano/udobno je i posle 4, 5 godina.
Sedalni deo se pomera po dubini, napred, nazad.
Ledja se pomeraju gore, dole, da bi lumbalna dosla gde odgovara i naravno, obaraju se, uz lock-ovanje pozicije.
Jako bitno, ledja nisu fiksirana za sedalni deo, nego su odvojena i odvojeno se naginju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam je tad probao kad si preporučio. ne dopada mi se mehanizam za dizanje naslona, taj Klik, mada je stvarno moguće da primerak u radnji nije ok.

Ona m294 u modrulju mi je bila udobnija, ali za obe mi je glavni problem što je 400e za Kineza je već jako blizu ergohumana :) ili leapa...

Dodatni problem je što sam od juna pokušavao da odem iz zemlje, pa mi se nije ulagalo previše u ništa što ne staje u kofer (zato sam kupio kofere od 4kg koji se pakuju na 30kg, to je investicija :)))

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vecina ima takav sistem podizanja ledja, da skljocnes odozdo na visinu koja ti odgovara.

Ergohumam meni recimo ne odgovara.
Meksa je i udobnija od ove, ali mi je lumbalna podrska nepostojeca.

Imam i Leap, ali je on 900e, 750e bez poreza :)

Bio sam u Modrulju sa drugarima pre mesec dana otprilike, nijedna stolica mi nije bila kao ova, a samo mi se jedna svidela, koja sa 32k dodje na 47k kada joj se sve doda.
Samo mrezica umesto sundjera je 7.800 dinara, ako se dobro secam.
Ta stolica ima podesavanje lumbalbog dela u 3 nivoa, isto 3 klika i 4. klik da ga vratis na default.
M289 model, sada sam nasao.

M294 je cini mi se sa federom na lumbalnom delu?
Jako lose, ne sluzi nicemu.

Problem kod Modrulja je sto moras da odes i detaljno se za svakunopciju informises, jer recimo, nasloni z aruku za tu 289 postoje italijanski i kineski...jedni su krs, a drugi super i ako navodno rade istu stvar.

A i slepacka fora im je da stabljaju cene bez PDV-a. Dakle, kada saberete opcije, na to dodajte 20%.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Juče sam "malo" (izbacio i rasturio sve i sklopio iz početka) sređivao sobu i ovo je rezultat nakon 6.5 sati drndanja. Nije još uvek sve na mestu (nedostaju mi duži kablovi za neke stvari) ali ako se to izuzme, mislim da je skroz ok ispalo.

I da, znam da LED traka blješti kao blesava, čekam difuzor da mi stigne :)

Za one koje zanimaju pojedinosti, polica desno od stola je kupljena u IKEA prodavnici i zove se Platsa. Kućište na gornjoj polici je NZXT H210i, ispod je Fractal Design Node 304 koji služi kao kućni server. LED RGB traka je Yeelight.
 

Prilozi

  • IMG_2176.jpeg
    IMG_2176.jpeg
    675 KB · Pregleda: 704
  • IMG_2177.jpeg
    IMG_2177.jpeg
    967.8 KB · Pregleda: 676
  • IMG_2178.jpg
    IMG_2178.jpg
    227.8 KB · Pregleda: 659
  • IMG_2179.jpeg
    IMG_2179.jpeg
    706.7 KB · Pregleda: 641
Odlicno izgleda :) Mene zanima koja je podloga za mis? :)

Evo usput i moj setup. Stigao sto pre nedelju dana.
Jos samo da zamenim stolicu i home office ce da lici na nesto i moja ledja ce da prodisu :)
5aebe974d12ef8126c5a6a60df57fcd8.jpg
e9e07e992e45e6a36fbadfd6be0c34e2.jpg
 
Poslednja izmena:
@kUdtiHaEX, mesto za Spasu je druga polica odozdo? taman pored radijatora :)
 
Juče sam "malo" (izbacio i rasturio sve i sklopio iz početka) sređivao sobu i ovo je rezultat nakon 6.5 sati drndanja. Nije još uvek sve na mestu (nedostaju mi duži kablovi za neke stvari) ali ako se to izuzme, mislim da je skroz ok ispalo.

I da, znam da LED traka blješti kao blesava, čekam difuzor da mi stigne :)

Za one koje zanimaju pojedinosti, polica desno od stola je kupljena u IKEA prodavnici i zove se Platsa. Kućište na gornjoj polici je NZXT H210i, ispod je Fractal Design Node 304 koji služi kao kućni server. LED RGB traka je Yeelight.

Prelijepo ovo izgleda
 
Stigla stolica, home office kompletiran.
Jos led traka da mi stigne da stavim iza stola ili monitora da imam uvece neko osvetljenje i to je to.

Stolica je Merryfair Wau 2.
U Srbiji je pod nazivom "O 141 Wau".
0761dabff1aee586e3ef670a54999935.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
^ Vas koji ste postavljali led trake (pretpostavljam u želji da se postigne neki DIY Ambilight efekat na monitoru ili tv), ako vas ne mrzi da bacite link gde ste kupovali Led, i dve-tri reči oko postupka instalacije...

Vidim da na KP ima onih RGB led sa daljinskim i priključcima... Ali ne znam da li su čemu...
 
Ja ne mogu jos da kazem jer mi nije stiglo ali narucio sam sa Alija ove trake https://www.aliexpress.com/item/32990130701.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.64474c4dCNJH9q

Narucio sam ove sa usb-om jer mi je to najjednostavnije a i kuciste mi je na stolu sada. Mislim da nema tu mnogo razlike u kvalitetu, prvo sam hteo sa Amazona ali sam skontao da je to potpuno isto samo je cena 3-4x veca.

Sto se tice instalacije, ove bi trebalo samo da se zalepe i to je to. Pogledao sam par YT klipova pre nego sto sam narucio jer nisam pre ovo koristio.
 
@petarboj, kad budeš našao vremena da li možeš da okačiš koju fotku kako to izgleda sa upaljenim DIY LEDom?

Niko nije probao sa onim DIY ambilight programatorima koji prilagođavaju osvetljenje spram sadržine na TV?

Ovako nešto https://youtu.be/juC-3imLoTQ
 
Evo. TV slično, malo manje jer je veći TV, jel. Ko voli da gleda ekran u mraku - preporuka.

8e454066c4ffeebb25591e36d3a01d11.jpg
 
^ E super je ovo...

Kontam da mi ova rešava https://ibb.co/wprWP7x a ne isplati mi se da čekam sa Alija za 300 din razlike...

EDIT: Koliko vidim ne lepite uz donju ivicu samo gore i sa strana?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno