Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

Moj novi kutak za rad i moja nova makina (ima u potpisu). :)

IMG-20190220-211710160.jpg
 
Cactu police, imaš na instagramu stranicu.
 
Cactu police
Fino deluju, ko je malo spretniji i ima volje (vremena), lagano bi mogao da uradi to u DIY varijanti.
Sećam se da sam sličnu varijantu ranije video u Uradi Sam, mada mislim da se šrafila za zid.
 
Poslednja izmena:
Meni nikad projektor nije mogao da se meri sa tvom po pitanju ispranosti boja. A mozda mi je i do zida :d
 
Dobro platno drastično poboljšava kvalitet slike..
 
Šta je ovo crno iza? Izgleda kao nekakva zvučna izolacija!
 
akusticna pena.
 
Ja razmišljam da uzmem par komada 50x50 cm pa da rasporedim po dnevnoj sobi da malo smanjim odbijanje zvuka. [emoji846]
Možda iskopiram MKBHD sa rasporedom. Izgleda cool totalno. [emoji16]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
^ nisam gledao skoro Marcusa posto ne pratim uopste mobilne telefone ali nadjoh sad ove njegove crno - crvene kombinacije i bas top izgleda... plasim se da je samo problem naci bilo sta slicno kod nas.
ova moja pena je Adam Hall, nije mi uopste trebala zvucna izolacija vec da malo ususkam svoj cosak posto je iza monitora bila obicna crna iverica a ova pena mi se nekako najvise svidela.

nezgodno mi je dnevno osvetljenje a i uglavnom sve zamracujem pa su losije slike, mada slikano je i telefonom... ova moja pena ima kao neke sitne sljokice po sebi ali nije uopste napadno...

ima li neko nekakvu preporuku za kvalitetnije osvetljenje iza monitora?
nalazim samo neke rgb gluposti sa nekim aplikacijama za mobilni i posebnim uredjajem koji se povezuje na ruter... na kraju izadje skoro 200e...
treba mi neko klasicno belo osvetljenje...
 
Poslednja izmena:
treba mi neka jednostavna ali kvalitetna lampa. mozda na kraju uzmem neke dve male kao za spavacu sobu pa ih rasporedim levo i desno iza monitora. hvala u svakom slucaju.

naleteh malopre na ovo:
https://www.mi.com/us/mi-bedside-lamp/
 
Ako je suditi po slikama i sa tim platnom ne mogu ni da priđu slici na televizoru.
 
Ne mogu, to je istina, ali je drasticno bolje.
Po meni je to prihvatljiv kompromis jer televizori u toj dijagonali i dalje kostaju pola stana u BG-u :)
 
Mali update

 
ASUS VZ279HE
 
prelepota, samo jos malo da sredis desk kejbl menadzment i bice top.
 
Nazad
Vrh Dno