Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

^ Interesantno izgleda to resenje za pozadinsko osvetljenje.
 
Moje ćoše u izradnji za malko mjuze i koju partiju Warframe-a. :D
Treba da padne još neki monitor od 24" kad budem imao para, kao i da prelepim neke delove stola da se malo uniformiše boja. :)
Nedostatak cable management-a ne želim da komentarišem ako baš ne moram. :d
IMG_20190120_153151~2.jpg
 
Poslednja izmena:
Malo kreativnije u 2019-toj :)


 
Kad se pozadina umori, lako se ispruziti :D

0IgEavP.jpg
 
Koja je ovo tastatura deluje interesantno?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ja bih na tom kucistu nehotice stiskao nogom dole ocekivajuci da ce da se otvori da bacim papiric :)
 
Hoces da kazes da je ruzno, ne razumem? Jasno ti je da je to kuciste iz 2008? Ja volim ta stara kucista, celik debeo kao na Volvo-a iz osamdesetih :D Jos me dusa boli sto sam prodao Thermaltake Soprano DX :(
 
Ma salim se, podsetilo me na neku fensi kantu za otpatke :p
 
Ја и даље чувам два миди Чифтека, милиметар челика па могу да их користим кад чистим паучину са плафона, издрже мојих 0,11Т без проблема. Јесте да нема рупа за скривање каблова али још увек немам обичај да кријем каблове од себе па се сви виде. ;)
 
Tek počeo, a više opreme (i nabudženije) nego ja koji se igram već 11 godina. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tv ne brišem, izduvam karcherom samo prašinu[emoji16]
2e37ce199ba5fb9128f51703b7f4747d.jpg
 
CPU kuler, podloga i monitor kvare utisak :D
 
Tek počeo, a više opreme (i nabudženije) nego ja koji se igram već 11 godina. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ja sam malo poremecen za te stvari, ili jako ili nikako :)

Doduse, Maschine-a sam se resio posto mi ne treba a interface i zvucnike imam inace posto volim dobar zvuk + cesto miksam (S5 je u cosku) i onda tako :)
 
Ja sam malo poremecen za te stvari, ili jako ili nikako :)

Doduse, Maschine-a sam se resio posto mi ne treba a interface i zvucnike imam inace posto volim dobar zvuk + cesto miksam (S5 je u cosku) i onda tako :)
Ma ćuti, super je što si u mogućnosti da odmah rešiš šta ti je bitno pa da znaš na čemu radiš. [emoji16]
Ja sam bukvalno krenuo od nule na nekom raspalom Bartonu i Sound Blaster Live, sa turskom muzičkom linijom za "monitoring" i bez bilo kakve druge opreme jer ništa drugo nisam mogao da priuštim pa sam se snalazio s onim što sam imao. [emoji1787]
Tek 2015. sam skrpio neki kršteniji komp (ovaj Athlon X4 840 na profilu, FX je ženin [emoji16]), dok sam dalje radio na Audigy 2ZS i AIWA liniji, a početkom prošle godine na kreditnu karticu uzeo Focusrite Scarlett Solo i Alesis monitore. Hahaha! [emoji1787]
Možda da sam se bacio na neku komercijalniju mjuzu, a ne na industrial i dark electro bi došlo brže, a verovatno i bolje, ali šta ćeš kad volem. [emoji1787]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Baci neke dobre industiral preporuke na temu "šta slušate?" ili kako se već zove. :D
 
Trenutno sredjen "kutak", tacnije samo PC zavrsen i nov monitor, ostalo staro sve 10+g, pogotovo Rock ploce, cd, dvd okolo[emoji16]
f17ddb3778d2aa23dd5232add510028d.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ni gramofona, a ni gde da se ubaci cd/dvd... Gramofon sam i planirao, ali uvek nesto "prece" iskoci, sto je najgore sa druge strane sobe jos 700 ploca..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ovako izgleda ko da si pravio kolekciju zbog drugih a ne zbog sebe.
Gramofon pod hitno.
 
@supermarkomare9

Jel te ne mrzi da ustajes da ubodes neki flesh? :d
 
Sproveo produzni do stola sa donje strane, taman posla ustajati stalno [emoji23]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pametno, pametno. :D
 
Ovako izgleda ko da si pravio kolekciju zbog drugih a ne zbog sebe.
Gramofon pod hitno.
To caletove ostale ploce sto je uzimao u periodu od neke 70' do 00', tacnije ima gramofon iz tog perioda ali ne radi. A stalno planiram da uzmem novi i nikako..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Update. [emoji16] Nije k'o ovi vaši, ali mali stan, malo ćoše... i to samo moje! [emoji6][emoji23]
Treba još da smislim nešto malo manje što bi držalo dasku sa monitorom i zvučnicima. [emoji846]

Btw, moraću jednom da okačim i ženino ćoše. [emoji16]
36f7ade0c2755e00f550bd8e3d6f2dbc.jpg
0a7378d28f4ff1670261295e7a872136.jpg
7f21be3b8294ccc27cb1bcb5de183063.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno