Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

^ Vas koji ste postavljali led trake (pretpostavljam u želji da se postigne neki DIY Ambilight efekat na monitoru ili tv), ako vas ne mrzi da bacite link gde ste kupovali Led, i dve-tri reči oko postupka instalacije...

Vidim da na KP ima onih RGB led sa daljinskim i priključcima... Ali ne znam da li su čemu...

Traka sa mojih slika je ova:
https://novi.kupujemprodajem.com/el...elight-smart-plus-led-traka-2m/oglas/91346605

(nije kupljena od konkretnog prodavca, sluzi samo za primer)
 
Nisam znao gde da postavim ovo pitanje, pa cu probati ovde.

Da li je neko kupovao one vrece za sedenje? Hteo sam da ubacim jednu u sobu gde je kompjuter, ali nemam pojma gde mogu da se kupe malo kvalitetnije?
 
Juče sam "malo" (izbacio i rasturio sve i sklopio iz početka) sređivao sobu i ovo je rezultat nakon 6.5 sati drndanja. Nije još uvek sve na mestu (nedostaju mi duži kablovi za neke stvari) ali ako se to izuzme, mislim da je skroz ok ispalo.

I da, znam da LED traka blješti kao blesava, čekam difuzor da mi stigne :)

Za one koje zanimaju pojedinosti, polica desno od stola je kupljena u IKEA prodavnici i zove se Platsa. Kućište na gornjoj polici je NZXT H210i, ispod je Fractal Design Node 304 koji služi kao kućni server. LED RGB traka je Yeelight.

Mozes li napisati tvoj setup sa ove slike, ako te ne mrzi: konnfiguracija pc, monitor, tastatura, mis itd
 
Rado bih okačio svoju novu sobu i mašinu ali ne znam da slikam kao vi :) pa na kraju sve ispadne bezveze.
 
Nisam znao gde da postavim ovo pitanje, pa cu probati ovde.

Da li je neko kupovao one vrece za sedenje? Hteo sam da ubacim jednu u sobu gde je kompjuter, ali nemam pojma gde mogu da se kupe malo kvalitetnije?
Ove od 3-4k su smešne, ali ima baš udobnih za lepe pare u onom velikoj radnji na L u Novom Sadu.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Pozdrav. Na konto pitanja, napravi vrece za sedenje sam mozda.
Kucaj DIY Bean bag ili varijante ili odnesi kod krojaca ili bilo sta ako zelis jeftinije da prodjes, kupovina je ok ako imas para ili nemas vremena, jer je DIY oko ovih stvari jednostavno za uraditi, a i kreativno i zanimljivo za tebe samog ili za nekog sa kim pravis.
I ja sam hteo da ih napravim davno, tacnije jednu, ali nije mi se uklapala u enterijer.

Sto se tice teme, ima jako lepih soba uredjenih, sve su na neki nacin zanimljive, meni je PC u sobi u kojoj spavam, nisam se bavio sredjivanjem za PC, ali mi je ova tema inspirativna.
 
Pozdrav ljudi, jeste li uzimali mozda neke male ugaone za radnu sobu ili generalno stan? Naime, treba mi neka ugaona dužine do 250, sve koje mi se svidjaju su 253-255+.
Ako ste uzimali nesto tako ili imate da predložite šaljite linkove [emoji16]!

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Tuning mod. [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
91eda574800de7680afee811ba93be43.jpg
 
Trenutno dok se ne preselim. Onda drugi sto i jos neke zezancije. Ovo je jedna mala sobica u sadasnjem stanu koji iznajmljujem u koju sam stavio komp za zezanje dok u spavacoj imam laptop za posao.
 

Prilozi

  • IMG_20210201_124434.jpg
    IMG_20210201_124434.jpg
    191.1 KB · Pregleda: 587
Meni ovo najbolja soba dosad, sve je baš dobro.

Gde si uzeo ovu veliku podlogu sa poslednje slike i pošto? Imam neki stakleni sto koji trenutno moram da koristim za računar i baš uđoh da pitam šta da kupim da se rešim odsjaja stone lampe na stolu, a i značila bi mi podloga koja bi manje hladila ruke od stakla.
 
Meni ovo najbolja soba dosad, sve je baš dobro.

Gde si uzeo ovu veliku podlogu sa poslednje slike i pošto? Imam neki stakleni sto koji trenutno moram da koristim za računar i baš uđoh da pitam šta da kupim da se rešim odsjaja stone lampe na stolu, a i značila bi mi podloga koja bi manje hladila ruke od stakla.
U pitanju je Razer Gigantus V2 3XL, Vidim da je ima na stanju za 8999, ja sam platio manje prosle godine mislim da je bila 6999...
Iskreno mozes i jeftinije da nadjes drugih firmi ali manje velicine idu od 900x400mm. Ova na slici ti je 1200mm x 550mm
 
Bila je do skoro u Gamesu Steelseries 3XL za 6500, dimenzija 122x59. Na KP imaš one kao world map podloge, dimenzije 100x50.
 
Juče sam "malo" (izbacio i rasturio sve i sklopio iz početka) sređivao sobu i ovo je rezultat nakon 6.5 sati drndanja. Nije još uvek sve na mestu (nedostaju mi duži kablovi za neke stvari) ali ako se to izuzme, mislim da je skroz ok ispalo.

I da, znam da LED traka blješti kao blesava, čekam difuzor da mi stigne :)

Za one koje zanimaju pojedinosti, polica desno od stola je kupljena u IKEA prodavnici i zove se Platsa. Kućište na gornjoj polici je NZXT H210i, ispod je Fractal Design Node 304 koji služi kao kućni server. LED RGB traka je Yeelight.
Gde ima da se nađe kod nas ovakav "stalak" za laptop? Da li je ekskluzivan za Macbook?
 
Napravljena konačno fotelja od kožnih sedišta od alfe Gt. Klup izašla 20e, materijal 30 i ja ćale izavarivali, ofarbali i ušrafili.

Druga slika pogled s fotelje. Ubacujem OLED tv od 48inča kad budu dostupni novi, jeftiniji modeli
 

Prilozi

  • IMG_20210222_124623.jpg
    IMG_20210222_124623.jpg
    160 KB · Pregleda: 492
Asus ROG Strix XG43VQ in d haus :) Ugrubo kabliranje odradio samo jer sam jedva čekao da testiram monitor, može to dosta bolje pa ću sjutra natenane.
Inače ogroman, iako sam bio spreman na čudovište, bukvalno se mora glava pomjerati da bi uhvatio krajeve... :D Mogu misliti tek od 49" verziju, boles'...
 

Prilozi

  • 1622572943635.jpg
    1622572943635.jpg
    372.4 KB · Pregleda: 381
  • 1622573582208.jpg
    1622573582208.jpg
    418.6 KB · Pregleda: 365

@Stiven svaka cast za set up BRUTALAN JE​

 
Свака част на поставкама. Ево и ја да се прикључим.
Photo 5.6.21., 12 38 03.jpg
Него, имате ли идеје како да сакријем каблове? Овај што долази са плафона бих могла са каналицом, а шта да радим са овима испод, то је постала права шума.
 
Imaš da kupiš one nosače kablova što se kače ispod gornje ploče, mada bi tebi verovatno smetala ta polica za miša i tastaturu
 
Poslednja izmena:
@nnn753

Kanalicom sta ide odozgo, sta je dole vezicama za kablove, imas na cicak, ne moras one jednokratne.

Mozes i PC da izvuces malo napred pa da deo kablova gurnes iza njega, da izadje samo koliko je potrebno do uticnice.

Svakako ces morati sve da raskacis i sprovedes opet, vidi se da su umrseni.
 
Imaš da kupiš one nosače kablova što se kače ispod gornje ploče, mada bi tebi verovatno smetala ta polica za miša i tastaturu
Видела сам то, али не може код мене баш из овог разлога.
Већина каблова долази са врха стола, али бих могла да пробам са везицама, макар мало да се поправи стање.
 
Postavi sa zadnje strane na ivice stola kanalice i postavi kablove u njih.
 
Još u doradi...razmišljam da postavim stoni nosač za monitore. Do duše ni ovako mi ne smetaju monitori ima dosta mesta a i dobro su napravljeni mogu se u svim pravcima pomerati i rotirati.
 

Prilozi

  • IMG_20210525_221430.jpg
    IMG_20210525_221430.jpg
    75.7 KB · Pregleda: 303
  • IMG_20210525_221521.jpg
    IMG_20210525_221521.jpg
    69.8 KB · Pregleda: 378
Sad ovako... monitor je 13 prenosni.
 

Prilozi

  • 20210619_171737.jpg
    20210619_171737.jpg
    155.8 KB · Pregleda: 392
Po naredjenju zene reorganizacija jer sam se previse razbacao u dnevnoj:

IMG20210807131505.jpg
 
Nazad
Vrh Dno