Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

Jos par sa novopridoslim misem..





 
Poslednja izmena:
kakav pozeraj :)
 
Au brate sta je sa lampom
 
Ozbiljan :D Ovu malu biljku nisam nameravao jer svi to sad rade, al bila je poklon :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
nego, jesi li dao kompu ime? to je danas obavezno :)

ma biljka je ok, ja ne razumem one lutke sto ubacuju u kucista...
 
evo i moje :)
d7814de9d473935d15f7b6a2a16cb132.jpg
 
Borise lepo uklopljeno, svidja mi se minimalisticki look.. Reci mi molim te koji ti je ovo model misa, ne mogu da ga pronadjem na netu, a deluje mi bas simpaticno. :)
 
Borise lepo uklopljeno, svidja mi se minimalisticki look.. Reci mi molim te koji ti je ovo model misa, ne mogu da ga pronadjem na netu, a deluje mi bas simpaticno. :)
M560 logi

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Pa to, nema ga na sajtu, vrv je stariji model.. Bas je dobar, uklapa se. :) Jos beli monitor, si planirao nesto povodom toga?
 
Možda i belu ženu da dovede :)
 
Pa to, nema ga na sajtu, vrv je stariji model.. Bas je dobar, uklapa se. :) Jos beli monitor, si planirao nesto povodom toga?
Trebalo je da bude ovaj model samo donja ivica ekrana je bela/bez na njemu.. pisao sam u temi za zalbe na tu firmu sto počinje na E.. taj naravno nemaju na stanju, greška je u slicici koju su stavili na sajtu..
Nisam mogao da se natezem s njima a i svidelo mi se kako se ovaj uklopio, jer ima crnih elemenata od zvucnika i kucista..

Inace mislim da imas mis u G mjau mjau tronu..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
kVu, sa toliko zvucnika, garant si omiljen kod komsija :eyebrows:
 
@djalf pratim temu o stolicama. nikako da odem u tu ikeu :D

@Censored nemam komšije u blizini a i ne slušam glasno. negujem svoj tinitus :)))

što se tiče alesisa, imaju već oko 15 godina i tad su bili ok. mislim da sam ih baš i platio oko 500e. sada već pored ovih jbl-ova i drugih varijanti u tom budget segmentu nemaju šta da traže. meni to sve super :) sva 4 para imaju neki svoj karakter. a da, imam i 2+1 altec lansing sistem koji se ne vidi na slici. baš pored monitora stoje sateliti :D
 
Ako ti je dobra stolica mozes odneti samo sediste na tapaciranje.
 
kVu Markus all the way.. osim ako ne planiras da puknes 500e i vise na one profi..
 
da, markusa ću baš da probam. ova je propala svakako a i nije mi odgovarala od samog početka. dobio sam je od roditelja. @bajica radim kao editing/mix inženjer 20god mada umem i sve ostalo vezano za audio. moraš u serbiji sve da znaš nažalost:)
 
Pozdarv za kVu od Eona sa rumskog ;)

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Evo i moj kutak za svaki trenutak :)20180913_092150.jpeg

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Bajica hteo reci zvucnike.. :D
 
Još bi da se preteruje :p

BTW tolko ,,muzičara,, a narodnjake slušamo u yutub temi :p
 
Nazad
Vrh Dno